Bestsellery se slevou až 25%

25% sleva na šperky do uší

Každý den nová nabídka

Každý den nová nabídka

100 dní na vrácení
Poštovné od 85 Kč. Doručení zdarma od 750 Kč
Doprava Zásilkovnou
Nahrávám...

Hanger z kosti s pírky

680,00 Kč
Skladem

Ušní roztahováky jsou dobře známým fenoménem již od pradávných dob. Pokud zalistujete v historických knihách, najdete tisíce obrázků bust a portrétů osob s velkými roztahováky v uších.

V dávných dobách samozřejmě neměli stejné zdroje, jako máme dnes. Proto neměly šperky z materiálů, jako je chirurgická ocel, ale používali přírodní materiály, jako jsou zvířecí kosti a rohovina. A to je právě případ tohoto šperku, který je vyřezaný z kosti.

Je také třeba zmínit, že se v tomto případě jedná o sesbírané pozůstatky zvířat, která zemřela v důsledků přirozených příčin. Tento model je například vyřezaný z kosti nohy vodního buvola.

Hanger je typ šperku, který byste měli začít nosit v okamžiku, kdy dosáhnete požadované velikosti vaší roztažené dírky –⁠ k jejich roztažení potřebujete speciální nástroje. Tento hanger je zručně vyřezaný zkušeným řezbářem, a jak můžete vidět na obrázku, je to výjimečně kvalitní šperk. Má tvar spirály, ze které vycházejí krásná pírka, to vše vyrobené z jediného kousku kosti. Vyřezávaný motiv najdete na obou stranách. Hanger tudíž můžete nosit jak v levém, tak v pravém uchu. Pokud vás tento unikátní hanger zaujal a chcete-li zkrášlit své roztažené ucho, pak víte, co je třeba udělat. :)

Detaily
NázevHanger z kosti s pírky
SKUTaper-22
TypHanger
MateriálKost
BarvaBílá
Počet kusů1 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Hanger z kosti s pírky
Vaše hodnocení
Hanger z kosti s pírky