Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Hangery a Závaží Hangery a Závaží

Hangery a Závaží

Vynikněte s těmito šperky jako jsou hangery & závaží, které jsou k dispozici v různých materiálech a barvách

Nahrávám...
Navigace
Filtr parametrů
Materiál
Barva
Průměr roztažené dírky
Snášenlivost
Voděodolnost
Životnost
Brand

12 položek

Seřadit podle
 1. Masivní XL podkova z chirurgické oceli
  100,00 Kč
 2. Ocelová XL podkova s vnitřním závitem
  151,00 Kč
 3. Xl podkova z chirurgické oceli s hroty
  100,00 Kč
 4. Podkova v různých barvách a velikostech s hroty
  209,00 Kč
 5. Uzavřený kroužek s kuličkou
  151,00 Kč
 6. Jednoduchý tunel ve tvaru sedla
  239,00 Kč
 7. Tunel ve tvaru sedla s černým přívěškem Tunel ve tvaru sedla s černým přívěškem -30%
  Tunel ve tvaru sedla s černým přívěškem
  237,30 Kč Již od 339,00 Kč -30%
 8. Roztahovák z rohoviny s dračí hlavou
  664,00 Kč
 9. Ručně vyřezávaná andělská křídla z rohoviny
  664,00 Kč
 10. Podkova v různých barvách a velikostech
  209,00 Kč
 11. Lehká černá akrylátová podkova
  209,00 Kč
na stránce

Hangery a závaží

Tady máme smíšenou kategorii dvou opravdu cool piercingových šperků, konkrétně pro roztažené uši: ušní hangery a závaží. Pokud máte roztažený piercing v ušním lalůčku, pak vám tito drobečci umožní experimentovat s novými vzhledy a posunout tak svůj styl na další úroveň. Jejich vzory patří k nejrozmanitějším a nejpřitažlivějším, jaké známe a najdete je v několika různých materiálech, například z rohoviny nebo chirurgické oceli. Prohlédněte si naši kolekci a objevte ty, které jsou pro vás prostě jak stvořené - a díky našemu rychlému dodání je získáte fakt brzy.

Především jsou si hangery a závaží opravdu podobné, protože patří mezi větší a těžší ozdoby, které upoutají pozornost každého. Jestli hledáte něco, díky čemu bude váš roztažený piercing vypadat jak z jiného vesmíru, pak vám tyhle šperky toto přání jistě splní.

Roztahovaci NausniceRoztahovaci Nausnice

To, co je od sebe odlišuje, je zásadní otázka funkce. Hangery jsou čistě dekorativní a jmenují se podle svého vertikálního designu, kdy visí dolů z vašeho roztaženého ucha jako třeba tajemná kíčová dírka nebo dračí ocas. Tento typ šperku je zdobnější než většina ostatních a nabízí mnoho fantastických detailů, které mohou vaši obdivovatelé prozkoumat. Nádherného vzhledu hangeru však můžete dosáhnout i s přívěskem, jakým je třeba jednoduchý černý hranol. Vyberte si takový šperk, který vystihne vaše skutečné já.

Ušní závaží mají naopak praktičtější účel. Ačkoli také vypadají skvěle, nosí se většinou proto, aby se roztažený piercing ve vašem uchu ještě zvětšil, ale novým způsobem. Není divu, že svůj název dostaly podle toho, že mají větší váhu, která stahuje lalůček dolů a vytváří tak prodloužený roztáhnutý otvor. Tímto způsobem vám ucho roztahující závaží dává zcela jiné možnosti, jak si ještě více personalizovat váš vibe, pokud vás už klasický kulatý otvor v piercingu prostě nebavil.

Závaží Na UšiZávaží Na Uši

Mnoho závaží má tvar kruhové činky, známé také jako podkova a dodávají se v mnoha velikostech jaké si jen dokážete představit. Obvykle se pro správnou hmotnost vyrábějí z chirurgické oceli, ale pokud se vám pouze líbí tento kulatý tvar činky, pak by se vám mohla líbit spíš elegantní akrylátová verze.

Pokud chcete pro své roztažené ucho vyzkoušet něco jiného, ať už to budou nějaké poklady, z kterých vám spadne čelist, nebo nový přístup k samotnému piercingu, hangery a závěsy do uší jsou vaším dalším velkým dobrodružstvím!

Závaží Do UšíZávaží Do Uší

FAQ - Hangery a Závaží

Jaký je rozdíl mezi ušním závažím a hangerem?

I když se na první pohled zdají podobné, hangery a závaží se nosí z rozdílných důvodů. Obojí je samozřejmě módní záležitostí, ale závěsy se nosí spíše kvůli vzhledu. Závaží, ačkoli jsou stejně ohromující, slouží ke změně tvaru piercingové dírky tím, že ji roztahují směrem dolů. Tím váš roztažený piercing dostává zcela nový výraz a vypadá fantasticky.

Jak dlouho je možné nosit hangery?

Velké šperky mohou vypadat trochu impozantně, pokud na ně nejste zvyklí, ale nekladou na vás ani na váš piercing žádné další nároky. Hangery a závaží mohou zůstat v roztaženém lalůčku stejně dlouho jako šperky pro roztažený piercing, jako jsou roztahováky, plugy a tunely. Přesto si na spaní s velkými a těžkými šperky dávejte pozor. Možná nebudete mít žádné problémy, ale proč zbytečně riskovat natržení kůže?

Jsou hangery vhodné pro roztahování piercingu?

Hangery se vyznačují svým protáhlým tvarem a nápadnými vzory, takže není samozřejmé, že by byly ideální pro zvětšení velikostí při roztahování. Některé jsou vyrobeny z lehkých materiálů a neposkytují tak tah, který je pro tento úkol tolik potřebný. Tak jako je tomu u závaží. Pokud tedy chcete protáhnout ucho směrem dolů, je vhodnější použít závaží. Pokud však jednoduše potřebujete nový výrazný šperk, může být jeden z našich krásných hangerů tím pravým.