Adventní kalendář Bodymod
Zobrazit nabídku dne
Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...
Navigace
Filtr parametrů
Materiál
Barva kamínku
Délka

Produkty 1-48 z 271

Seřadit podle
 1. Piercing do pupíku s kamínky a řetízky
  349,00 Kč
 2. Piercing do pupíku s markýzovými kamínky
  290,00 Kč
 3. Piercing do pupíku z chirurgické oceli s kamínkem v různých barvách
  119,00 Kč
 4. Piercing do pupíku z titanu v různých barvách
  269,00 Kč
 5. Pozlacený piercing do pupíku s kamínkem v různých barvách
  169,00 Kč
 6. Piercing do pupíku se třemi květinami
  399,00 Kč
 7. Stylový titanový clicker do pupíku
  309,00 Kč
 8. Piercing do pupíku s kamínkem ve tvaru srdce
  169,00 Kč
 9. Titanový piercing do pupíku se dvěma kamínky
  289,00 Kč
 10. Těhotenský piercing do pupíku s kamínky
  159,00 Kč
 11. Titanový piercing do pupíku s markýzovými kamínky
  540,00 Kč
 12. Piercing do pupíku s vnitřním závitem a kamínky
  599,00 Kč
 13. Piercing do pupíku z chirurgické oceli
  69,00 Kč
 14. Piercing do pupíku s velkými zirkony
  319,00 Kč
 15. Piercing do pupíku s elegantním přívěskem z disků
  219,00 Kč
 16. Piercing do pupíku s květinou
  319,00 Kč
 17. Šperk do pupíku z titanu s vnitřním závitem
  309,00 Kč
 18. Pružný piercing - perfektní pro těhotné ženy
  159,00 Kč
 19. Piercing do pupíku se srdíčky a vnitřním závitem
  319,00 Kč
 20. Piercing do pupíku se včelkou a kamínky
  319,00 Kč
 21. Zlatý 14kt piercing do pupíku ve tvaru srdce
  3279,00 Kč
 22. Piercing do pupíku s jiskřivě matnými kuličkami
  249,00 Kč
 23. Piercing do pupíku s přívěskem ve tvaru větvičky s křišťálovými kamínky
  429,00 Kč
 24. Těhotenský piercing do pupíku s kuličkami se třpytkami
  49,00 Kč
 25. Piercing do pupíku a kuličkami z akrylátu a kamínky
  69,00 Kč
 26. Titanový segment s praktickým otevíráním
  259,00 Kč
 27. Piercing do pupíku s velkým čirým kamínkem
  429,00 Kč
 28. Titanový banánek s hroty
  199,00 Kč
 29. Těhotenský piercing do pupíku s kamínkem ve tvaru srdce
  159,00 Kč
 30. Banánek z titanu
  189,00 Kč
 31. Piercing do pupíku s velkým kamínkem a květinkou
  779,00 Kč
 32. Piercing do pupíku s metalickými kuličkami
  89,00 Kč
 33. Obrácený piercing do pupíku s květinou z kamínků
  339,00 Kč
 34. Piercing do pupíku ve tvaru srdce
  379,00 Kč
 35. Piercing do pupíku s visícími kamínky
  519,00 Kč
 36. Piercing do pupíku ve tvaru slunečnice s kamínky
  219,00 Kč
 37. Těhotenský piercing do pupíku s dětskými nožičkami
  159,00 Kč
 38. Piercing do pupíku s mašlí a řetízky
  319,00 Kč
 39. Akrylátový piercing do pupíku s kuličkami se třpytkami
  49,00 Kč
 40. Piercing do pupíku s velkou květinou
  239,00 Kč
 41. Piercing do pupíku se čtvercovými kamínky a vnitřním závitem
  319,00 Kč
 42. Piercing do pupíku s pohyblivou částí
  339,00 Kč
 43. Piercing do pupíku s kamínkem ve tvaru srdce - různé barvy
  239,00 Kč
 44. Piercing do pupíku s několika kamínky
  490,00 Kč
 45. Banánek v barvě červeného zlata
  119,00 Kč
 46. Piercing do pupíku z chirurgické oceli s vnitřním závitem
  159,00 Kč
Stránka
na stránce

Piercing do pupíku

Když přijde léto, je čas přínést si tu nejslunečnější atmosféru, která bude zářit po celé horké dny a jasné noci. Což vlastně zní jako skvělý plán na všechna roční období. Šperky pro piercing do pupíku jsou fantastickým doplňkem, kterým můžete dát najevo vaši osobnost s jiskrou života. Prohlédněte si naši kolekci a objevte řadu krásných pokladů pro váš pupík, které budou vyhovovat vašemu stylu. Máme na výběr spoustu designů, velikostí a materiálů, ze kterých si můžete vybírat - jako například titan, chirurgická ocel a nebo 14k zlato. Vyberte si své favority a využijte naše super rychlé doručení, ať jsou u vás dříve než se nadějete.

Piercing do pupíku je opravdu velmi nápadný typ piercingu. Jak se dá očekávat, nachází se v pupíku. Konkrétně piercing prochází horním okrajem samotného pupíku tak, že šperk vychází z pupíku a z bodu těsně nad pupíkem. To znamená, že jsou viditelné dvě části piercingu a mnoho různých designů s tímto pracuje a využívá to k vytvoření dokonalého vzhledu za pomocí těch nejjednodušších drobností.

Piercing Do PupikuPiercing Do Pupiku

Tento typ piercingu je jako dělaný pro letní outfity. Když vás počasí nutí mít na sobě co nejméně oblečení a odhalit tak břicho, můžete zvýšit svou módní úroveň parádním šperkem. Ozdobené bříško zvedne laťku a nechá vás ještě více vyniknout.

Vystavení úžasného pupíku je skvělý způsob, jak oslavit své sebevědomí a ukázat světu kdo jste a nebo si toto sebevědomí můžete dokonce vybudovat. Když si nasadíte tyto krásné šperky, budete mít úplně nové já, které dá najevo svou otevřenost a odolnost. A to i v případě, že počasí není zrovna nakloněno ukazování bříška, protože vy víte jak skvěle vypadá, i když je před ostatním světem schovaný pod pokličkou.

Piercing V PupikuPiercing V Pupiku

Nejrozšířenějším typem šperků pro piercing do pupíku jsou břišní kroužky. Teda nejsou to tak úplně klasické kroužky, jsou to spíše zahnuté činky, jejichž konce se objevují z obou stran piercingové dírky. To automaticky vytváří skvělý vzhled dvojitého piercingu s velkou částí, která je umístěna přímo uvnitř samotného pupíku a menší části jsou přímo nad ním, což je pěkný doplněk. Získáte tak tedy dva body zájmu, které těsně spolupracují a vytváří tak určitou vizuální strukturu, ať už jsou to s kamínky nebo spíš minimalističtější kuličky. Velmi oblíbenou volbou je mít dva barevné kamínky které doplňují jeden druhého. Díky našim mnoha barevným možnostem si můžete vytvořit celou kolekci zcela odlišných aur, které se budou hodit k vašemu oblečení, ať už k němu budou ladit a nebo mu poskytovat určitý kontrast.

U takzvaného obráceného piercingu do pupíku je obvyklý design otočený “vzhůru nohama”, takže ta větší část se nachází nahoře. Často se jedná o větší šperky, jako přívěšek do pupíku s kamínky, který shora zakrývá samotný pupík. Někteří lidé si nechávají propíchnout pupík v jeho spodní části a to může být důvodem, proč upřednostnit, aby hlavní část šperku byla nahoře. Ale bez ohledu na to, jakým způsobem byl váš piercing proveden, můžete střídat různě orientované šperky a měnit tak svůj styl. To, zda největší pozornost bude přitahovat horní nebo spodní část šperku, je tak jednoduchá volba, a přesto to vykouzlí velký rozdíl ve vašem vyjádření a je zábavné si s tím hrát.

Samozřejmě, existují i jemnější varianty, jako například , který je vidět pouze v horní části piercingu. Tento druh šperku je stejně zářivý a okouzlující, ale umožňuje vám trošku zmírnit pozornost, kterou na sebe upoutáte díky charakteru vašeho piercingu v pupíku. Záleží na vašem osobním vkusu - jaký bude?

Piercing PupikPiercing Pupik

Svého stylu se nemusíte vzdávat ani v průběhu těhotenství. Nabízíme vám totiž šperky do pupíku vyrobené z PTFE nebo bioplastu, což jsou extrémně pružné materiály, které se přizpůsobí vývoji vašeho bříška. Oslavte své tělo ještě víc s krásnými barvami nebo čímkoliv jiným, co bude ukazovat radost nastávající maminky.

Díky všem těmto možnostem sebevyjádření na části těla, které si možná obvykle nikdo nevšímá, se značně rozšiřuje počet způsobů, jak můžete vyjádřit svou osobnost. Využijte svůj piercing v pupíku naplno, během slunečného období, ale nezapomeňte si jeho stylovou a živou energii užívat i po zbytek času. Je to vaší součástí po celý rok. Tak nečekejte, jděte a najděte si svůj nový styl do pupíku z naší vysoce kvalitní nabídky.

Piercingy Do PupikuPiercingy Do Pupiku

Nejoriginálnější letní trendy

Jak jsme již řekli, piercing do pupíku se hodí k létu a proto je vhodné, aby šperky pro tento typ piercingu byly lehké a voděodolné, abyste mohli být venku aktivní a mohli si jít i zaplavat.

Kromě těchto praktických záležitostí mají piercingové šperky do pupíku tendenci mít veselé a moderní vzory. Oblíbené jsou nepředvídatelné šperky, jako je třeba krásná spirála, nebo dokonce kočka v tribal designu s krásně barevnýma očima. Nošení jedinečných šperků do pupíku dokonalým signálem světu, jak jste jedineční. A existuje spousta možností, takže každý může následovat tento trend svým vlastním, individuálním způsobem.

FAQ: Jak se správně starat o piercing v pupíku

Jaká je standardní velikost šperků do pupíku?

Standardní průměr tyčinky šperků do pupíku je 1,6 mm a standardní délka je 10 mm. Vždy však věnujte pozornost tomu, jak dobře bude sedět vaší specifické anatomii. Pokud je šperk příliš krátký, bude vás tlačit, což je nepříjemné, zejména během hojení piercingu takový tlak prodlužuje dobu hojení.

Jak čistit šperk v pupíku?

Svůj šperk čistěte hadříkem z mikrovlákna, který nebyl ošetřen žádnými chemikáliemi, včetně alkoholu. Hadříkem šperk jemně otřete, věnujte pozornost všem zákoutím a dávejte pozor, ať si nepoškodíte žádný kamínek. Naše výrobky jsou sice odolné, ale přece jenom se jedná o vzácné šperky. Pokud se o ně budete dobře starat, vydrží vám opravdu dlouho a budou vždy vypadat skvěle.

Jak dlouho se hojí piercing v pupíku?

Piercing v pupíku se hojí přibližně 8-12 měsíců. To je poměrně dlouhá doba, ale oblast piercingu se celý den pohybuje, takže je proces hojení neustále narušován. To však není problém, stačí být trpěliví a dbát na to, abyste svému novému piercingu věnovali správnou následnou péči, jakou si zaslouží.

PiercingPupikPiercingPupik

Jak se starat o piercing v pupíku?

Po celou dobu hojení si piercing v pupíku čistěte dvakrát denně. Je to poměrně náročné, ale pokud se chcete vyhnout infekci, tak se to opravdu vyplatí. Jednou jej čistěte vodou a jemným mýdlem a později ještě jednou fyziologickým roztokem, který z rány odsaje přebytečnou tekutinu. Nezapomeňte si před čištěním piercingu vždy umýt ruce. Po celou ostatní dobu hojení ho nechte na pokoji. Pokud se budete dotýkat hojícího se piercingu, riskujete, že si způsobíte infekci nebo celkové podráždění.

Po úplném zahojení piercingu v pupíku si v něm vždy nechejte nějaký šperk. To platí téměř pro všechny typy piercingu. Koneckonců jsou to pro tělo nepřirozené dírky a to pak má tendence je uzavírat. Takže, i když svůj pupík pravděpodobně nebudete mít neustále na očích, mějte v něm něco, aby se vám piercing nezavíral.

Jaké jsou nejlepší šperky pro piercing v pupíku?

Pro čerstvě propíchnuté piercingy většinou doporučujeme titan, protože neobsahuje nikl a je šetrný k vaší citlivé pokožce. Později můžete klidně přejít na jiný materiál, jako třeba chirurgickou ocel a nebo třeba 14k zlato. V těhotenství sáhněte po vysoce flexibilních špercích, které budou vyrobené z PTFE nebo bioplastu. Tyto materiály se totiž budou dobře přizpůsobovat změnám, kterými si vaše tělo prochází, takže si radost z piercingu budete moct užívat i během těhotenství.