Adventní kalendář Bodymod
Zobrazit nabídku dne
Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

45 položek

Seřadit podle
 1. Pennington kleště se štěrbinou
  229,00 Kč
 2. Multi Tool
  305,00 Kč
 3. Dárkový pytlíček z organzy
  18,00 Kč
 4. Samolepící sterilizační sáčky pro autoklávy
  331,00 Kč
 5. Samouvolňovací Mosquito kanyla
  25,00 Kč
 6. Jehly pro dočasný play piercing -50%
  Jehly pro dočasný play piercing
  15,50 Kč Již od 31,00 Kč -50%
 7. Perfektní zip sáčky - 100 kusů
  113,00 Kč
 8. Přijímací trubice pro piercing
  126,00 Kč
 9. Jehlový katétr pro piercing
  17,00 Kč
 10. Jednorázová sterilní zahnutá jehla
  64,00 Kč
 11. Visací zámek pro velké piercingy
  972,00 Kč
 12. Praktická jednorázová sterilní jehla
  31,00 Kč
 13. Jednorázový sterilní mikrodermál puncher
  100,00 Kč
 14. Jehly pro aplikaci piercingu Jehly pro aplikaci piercingu -50%
  Jehly pro aplikaci piercingu
  422,00 Kč Již od 844,00 Kč -50%
 15. Pennington pinzeta s drážkou
  229,00 Kč
 16. Nástroj pro zavádění mikrodermálu
  408,00 Kč
 17. Pennington kleště
  229,00 Kč
 18. Piercingové kleště forester s drážkovaným otvorem
  229,00 Kč
 19. Piercingové kleště forester s otvorem
  229,00 Kč
 20. Kleště pro uzavření segmentu
  510,00 Kč
 21. Kleště pro otevření segmentů a kroužků
  510,00 Kč
na stránce

Nástroje

Umění různě si upravovat a modifikovat tělo existuje už po staletí. Když však přijde na piercingy a jiné modifikace těla, je to jen v současné době, kdy jsou na trhu k dispozici konečně moderní nástroje a doplňky, které manipulaci s piercingy nejen usnadňují, ale i dělají bezpečnější. Mít k dispozici správné nástroje a vybavení je jednou z nejdůležitějších součástí dělání piercingů. Jako jeden z nejrychleji se vyvíjejících online obchodů máme k dispozici na Bodymod nejen piercingové šperky, ale i potřebné nářadí a produkty pro péči o piercingy.

Kde si mohu pořídit piercingové nástroje?

Můžete si je zakoupit u nás na webu Bodymod. Máme skvělou kolekci nástrojů vhodných pro profesionální použití, ale také spoustu produktů, které mohou využít i více amatérští milovníci piercingů, jako jste třeba Vy. Můžete si o nich přečíst něco víc v sekci ‘Základní nástroje pro neprofesionální použití, které můžete potřebovat’. Chceme Vám co nejvíce pomoci s výběrem těch nejvhodnějších pomůcek. Pokud jste si zrovna nechali piercing udělat, Váš piercer Vás jistě poučil, jaké nástroje byste mohli v budoucnu potřebovat, a většinu známých nástrojů najdete na našem webu.

Jste profesionální piercer a chcete si pořídit piercingové náčiní za co nejlepší cenu?

My na Bodymod piercery zbožňujeme, a proto jim chceme dopřát náčiní té nejvyšší kvality za co nejlepší cenu. Nabízíme Vám nástroje jen v té nejvyšší kvalitě, abychom zaručili Vašim i našim zákazníkům co nejlepší zážitek. Tady jsou některé z produktů, které u nás na Bodymod najdete:

Základní nástroje pro neprofesionální použití, které můžete potřebovat

I pokud nejste profesionální piercer, mohly by se Vám některé piercingové nástroje hodit - podívejte se třeba na tyto:

 • Kleště na otevírání kroužků - tento nástroj je nejlepší pomocník pro otevírání kroužků, a to i těch velmi tlustých. Dá se využít i na roztahování kroužků s kuličkou.
 • Roztahovací páska - také je známá pod pojmem teflonová páska, a je určená pro ty, kdo se nechtějí omezovat velikostí svých stávajících roztahováků, plugů a tunelů. Tato páska je velmi tenká, a můžete si tedy přesně určit, o kolik tlustší chcete svůj roztahovák mít. Vše, co potřebujete, je tunel nebo plug, který páskou obmotáte na požadovanou tloušťku. Používání teflonové pásky pro roztahování uší je úplně jiné, než používání klasických roztahováků, plugů nebo tunelů. Vyžaduje to spoustu trpělivosti a vytrvalosti. Avšak potom, co si na tuto metodu zvyknete, zamilujete si ji.
 • Nástroj pro měření piercingů - tento nástroj je skvělý, pokud si potřebujete změřit svůj šperk.
 • Multifunkční nástroj - s tímto nástrojem bude otevírání a nasazování různých šperků hračka.

Nástroje, které by se Vám mohly hodit, budou záviset na tom, jaké máte piercingy. Již zmíněný multifunkční nástroj je však jedním z nejužitečnějších nástrojů, který můžete využít pro širokou škálu šperků.

Co se hodí pro mikrodermály?

Mikrodermální piercingy jsou opravdu fascinujícím typem piercingu. Dají se například nosit jako součást tetování, ale samozřejmě i jen tak samy o sobě. Mikrodermál je piercing, který vyžaduje jen jeden vpich, a je umístěn pod kůží na mikrodermální kotvě.

Postup při zavádění mikrodermálu:

 1. Nejdřív se vše řádně vydezinfikuje
 2. Poté je pomocí jehly propíchnuta drobná dírka do kůže
 3. Pod kůži je vložena spodní část mikrodermálu, tedy kotva
 4. Nakonec je do kotvy našroubována vrchní část mikrodermálu, tedy její ozdobná část

Nástroje, které se v tomto procesu většinou používají jsou speciální jehly (jejich velikost se odvíjí od velikosti potřebné dírky), nebo nástroj na propíchnutí mikrodermálu, nástroj pro zavádění mikrodermálu, či kleště na mikrodermá.

Doporučovali bychom Vám poprosit o radu Vašeho piercera předtím, než se k výměně mikrodermálu odhodláte sami - Váš piercer se může ubezpečit, že je mikrodermál zcela zahojený, a bezpečně Vám šperk vyměnit. Tento typ šperku je na výměnu složitější než jiné, a proto bychom Vám doporučovali vyhledat profesionální pomoc.

Co by mělo být použito k výměně labrety?

Nejjednodušším způsobem jak vyměnit labretu ve Vašem zcela zahojeném piercingu je použít kleštičky na labrety. Kromě toho byste však měli mít gumové rukavice nebo si alespoň řádně umýt ruce, a pečlivě vyčistit celou oblast piercingu pomocí solného roztoku. Poté byste měli místo osušit a pevně labretu uchopit kleštěmi. Pak už stačí jen prsty odšroubovat ozdobný vrch a našroubovat nový.

Buďte opatrní

Nemůžeme dostatečně zdůraznit, jak důležité je používání profesionálních nástrojů při manipulaci s piercingy. Například do piercingové dírky vytvořené obyčejnou jehlou a jinými domácími pomůckami se může velmi rychle a snadno dostat infekce, nebo se může dírka různě deformovat, a celkově mohou nastat další komplikace. Profesionální nástroje jsou nejen vyrobeny ze 100% bezpečných materiálů, ale hlavně jsou vyrobeny účelně se záměrem k využití pro piercingy. To vše zaručuje, že je o klienty dobře postaráno, a odcházejí šťastní.

Používejte profesionální, sterilní nástroje, ať se piercingy hezky hojí a můžete si je užít!