Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nástroje na Piercing Nástroje na Piercing

Nástroje na Piercing

Prozkoumejte tyto profesionální nástroje na piercing pro správně odvedenou práci, která vám vrátí dokonalý vzhled

Nahrávám...
Navigace
Filtr parametrů

44 položek

Seřadit podle
 1. Dárkový pytlíček z organzy Dárkový pytlíček z organzy -30%
  Dárkový pytlíček z organzy
  18,00 Kč -30%
 2. Kleště pro otevření segmentů a kroužků
  510,00 Kč
 3. Multi Tool
  305,00 Kč
 4. Pennington kleště
  229,00 Kč
 5. Kleště pro uzavření segmentu
  510,00 Kč
 6. Samouvolňovací Mosquito kanyla
  25,00 Kč
 7. Jehly pro dočasný play piercing -50%
  Jehly pro dočasný play piercing
  15,50 Kč Již od 31,00 Kč -50%
 8. Perfektní zip sáčky - 100 kusů
  113,00 Kč
 9. Přijímací trubice pro piercing
  126,00 Kč
 10. Jehlový katétr pro piercing
  17,00 Kč
 11. Jednorázová sterilní zahnutá jehla
  64,00 Kč
 12. Visací zámek pro velké piercingy
  972,00 Kč
 13. Praktická jednorázová sterilní jehla
  31,00 Kč
 14. Samolepící sterilizační sáčky pro autoklávy
  331,00 Kč
 15. Jehly pro aplikaci piercingu Jehly pro aplikaci piercingu -50%
  Jehly pro aplikaci piercingu
  422,00 Kč Již od 844,00 Kč -50%
 16. Pennington pinzeta s drážkou
  229,00 Kč
 17. Nástroj pro zavádění mikrodermálu
  408,00 Kč
 18. Pennington kleště se štěrbinou
  229,00 Kč
 19. Piercingové kleště forester s drážkovaným otvorem
  229,00 Kč
 20. Piercingové kleště foerster s otvorem
  229,00 Kč
na stránce

Piercingové nástroje

Kromě krásného vzhledu je největší předností piercingu jeho úzký vztah k tělu člověka. Jsou to víc než doplňky, je to součást člověka. Z tohoto důvodu jsou procesy pořizování piercingu nebo výměny některých šperků choulostivou záležitostí a mělo by se k nim přistupovat s opatrností a pozorností. Často je vyžadováno vhodné vybavení pro piercing a my nabízíme jen to nejlepší z nejlepšího pro profesionální piercery, ale i pro neprofesionální zákazníky. Tyto nástroje pro piercing těla jsou nezbytné pro bezpečnost propíchnuté osoby, proto si prohlédněte naši nabídku a najděte vše, co potřebujete ke zvládnutí procedur spojených s piercingem.

Profesionální piercingové nástroje

Nejdůležitějším piercingovým nástrojem musí být jehly, které skutečně vytvoří samotný piercing v těle. Ty musí být odolné a precizně vyrobené pro tento důležitý úkol. Pokud vybavení neodpovídá dovednostem umělce, pak výsledek nikdy nebude tak dobrý ani z hlediska módy, ani z hlediska bezpečnosti. Nakupte si u nás piercingové jehly ve velkém a v potřebné velikosti a budete mít vystaráno na 50 spokojených piercingů.

Máme také širokou nabídku kleští a pinzet, které udrží propichované místo na místě během samotné piercingové práce, například foerster kleště pro piercing jazyka nebo tváří. Podívejte se na tuto sadu pinzet, která představuje všestrannou kombinaci nástrojů, které vám pomohou správně provést některé záludné piercingy, jako je piercing uší, pupíku nebo bradavek. Pro specifická umístění je nejlepším přítelem jehly také přijímací trubička, která zabrání jakémukoli nechtěnému poškození v důsledku nečekaných pohybů nebo přílišného zatlačení jehly.

Většina našich jehel má zabudované katétry, které vám pomohou snadno umístit šperk do nového piercingu. Pokud však při práci na svých zázracích preferujete klasické piercingové jehly, můžete si k jehle ještě zvlášť přidat katétr a získáte tak to nejlepší z obou světů. Klasickou manipulaci s maximálním pohodlím při zavádění šperků. To si zamilujete.

Pīrsingu DarbarīkiPīrsingu Darbarīki

Neprofesionální piercingové nástroje

Většina našich nástrojů pro piercing je určená pro profesionální piercery. Některé z nich jsou však užitečné i pro všechny nadšence, kteří mají rádi přehled o všem, co s piercingem souvisí. Mezi takové položky patří například nástroj pro měření, díky kterému zjistíte velikost svého šperku. Oblíbené jsou i různé nástroje na výměnu piercingu, například speciální kleště na otevírání nebo zavírání kroužků s korálky a nebo segmenty, s kterými bývá práce náročná. Máme také univerzální multinástroj pro výměnu jakéhokoli druhu piercingových šperků. Takový nástroj může být velmi užitečný pro všechny, kteří rádi často mění svoje šperky a nebo to jednou za čas potřebujete udělat rychle, aniž byste omylem zranili sebe nebo zničili své šperky.

Tyto nástroje jsou určené jak pro profesionály, tak pro všechny osoby s piercingem, což znamená, že se snadno používají - ve skutečnosti je pohodlí jejich hlavním smyslem, protože omezují všechny nudné nebo nepříjemné aspekty piercingu a umožňují vám soustředit se na to, co vás baví.

Piercingové NástrojePiercingové Nástroje

FAQ

Jaký nástroj používají pierceři k výměně šperků?

Hodně záleží na umístění piercingu a typu šperku. Například labrety mají plochá záda a obvykle poměrně malé ozdobné topy, takže manipulace s nimi je bez kleští na labrety obtížná. Tyto kleště bývají štěrbinové, tak neštěrbinové. Nedržení labrety na místě znamená, že se pravděpodobně bude otáčet uvnitř piercingu, když se budete snažit odšroubovat ozdobný top.

Dalším příkladem jsou dermály, jehož základna je umístěna pod kůží, takže výměna ozdobné části vyžaduje velmi jemné kleště, které drží základnu na místě, zatímco vrchní ozdobná část bude odstraněna. Každý typ piercingu je jedinečný a tak se i piercingové vybavení, potřebné k jejich bezpečnému uchopení, i když jde obvykle o nějaké kleště nebo kleštičky, trochu liší.

Co můžu použít místo piercingových kleští?

Jestli potřebujete vyměnit piercingový šperk, ale nemáte potřebné nástroje pro výměnu piercingů, musíte použít velmi opatrně (!) prsty a přestat, pokud to jen trochu bolí nebo pokud máte problém s přístupem k piercingu. Nedoporučujeme improvizovat s provizorními piercingovými nástroji z předmětů denní potřeby, protože nejsou k tomuto úkolu určeny a riskujete pouze, že si ublížíte. Pokud si šperk nedokážete vyměnit sami, obraťte se na profesionálního piercera. Budete za to rádi.

Jak vyjmout septum kroužek bez kleští?

Určitě je možné vytáhnout šperk, bez jakýchkoliv nástrojů. Jen říkáme, že ty vám můžou hodně pomoct. Septum kroužek obvykle není tak obtížné vyjmout nebo nasadit, zvlášť pokud má šperk uživatelsky přívětivý uzavírací mechanismus. Většina z těch našich ho má, například výklopný segment, který jednoduše otevřete a zavřete lehkým cvaknutím.

Totéž platí pro něco, jako jsou kroužky pro daith, což je další z piercingů, který sedí v úzké části anatomie. Pokud je váš šperk dobře navržen a před nasazením se ujistíte, že jste se naučili, jak funguje, můžete si ho v klidu vyměnit bez kleští nebo jiných piercingových nástrojů.

Přesto je tím nejlepším nástrojem pro tuto konkrétní práci pár chirurgických rukavic. Jejich používání vyžaduje trochu cviku, ale pokud se vám to podaří, budete mít mnohem lepší úchop než holýma rukama a při správném použití nebudete šířit žádné bakterie.

*Aktuální promo akce se nevztahuje na šperky z 14k zlata.