100 dní na vrácení
Poštovné od 109 Kč. Doručení zdarma od 750 Kč
Zabezpečené platby
Navigace
Filtr parametrů
Barva
Barva kamínku
Délka

11 položek

na stránce
Seřadit podle
 1. Činka s kuličkami
  Kč74,00
 2. Industrial ve tvaru šípu
  Kč151,00
 3. Industrial s hrotem a chapadlem
  Kč228,00
 4. Industriál s řadou kamínků
  Kč331,00
 5. Výprodej
  Industrial s květinou a opálem
  Kč166,60 Již od Kč196,00
 6. Industrial s metalickými kuličkami z akrylátu
  Kč74,00
 7. Industrial piercing s lístečky
  Kč228,00
 8. Industrial se zakroucenou tyčinkou
  Kč100,00
 9. Industrial ve tvaru šroubu
  Kč151,00

11 položek

na stránce
Seřadit podle

Industriál

Industriály jsou jedny z nejunikátnějších piercingů, kterými si Vaše ucho můžete ozdobit. Industriál se skládá z dlouhé tyčinky, která prochází dvěma piercingovými dírkami. Tento piercing se dá vytvořit na více místech na uchu, avšak tím nejoblíbenějším a nejobvyklejším je horní část ucha, kde se spojí helix a antihelix. Pokud přemýšlíte o tomto piercingu, je nutné vzít v úvahu, že si musíte nechat udělat dvě piercingové dírky najednou. Mohli byste si myslet, že Vám bude účtována dvojitá sazba, ale většinou se tento piercing účtuje stejně jako jedna dírka, a podle toho, kde si jej necháte udělat Vás přijde na 700 - 2000 Kč. Dejte si však záležet na volbě piercera, a běžte pouze k profesionálům, kteří mají zkušenosti a přístup k profesionálnímu vybavení. Rozhodně si tento piercing v žádném případě nenechte nastřelit.

Doba hojení a následná péče

Pokud se rozhodnete nechat si udělat industriál na tom nejobvyklejším místě, což je do chrupavky v horní části ucha, počítejte s tím, že Vám hojení piercingu bude trvat velmi dlouho. Může to být klidně 6 měsíců a více. Rozhodně tedy dbejte na dodržování správné následné péče a čištění piercingu. K čištění se doporučuje používat například solný roztok. Nezapomeňte si vždy pořádně umýt ruce, a k dostání se co nejblíž k piercingové dírce využijte třeba vatové tyčinky do uší. Pokud Vám to přijde pohodlnější či příjemnější, je možné namočit si do roztoku celý piercing, a to s použitím vatového tamponu. Kromě solného roztoku jsou tu však i další doporučení, které by hojení piercingu mohly napomoct. Měli byste se snažit, aby se Vám do piercingu nemotaly vlasy, a nebo se také můžete zkusit vyhnout spaní na čerstvě propíchnutém uchu. Tyto dvě věci by Vám totiž mohly způsobovat bolest a podráždění, a měli byste se jim snažit vyhnout.

Typy šperků

Procesu hojení můžete pomoci výběrem správného šperku. Vaším počátečním šperkem by měla být jednoduchá titanová činka. Potom, co se Váš piercing zcela zahojí (po alespoň 6 - 8 měsících), se můžete začít poohlížet po nějakém novém šperku. Skvělou volbou by pro Vás mohly být piercingové šperky z Bodymod, protože Vám můžeme nabídnout tu nejvyšší kvalitu a zároveň ty nejunikátnější kousky. Nechte inspirovat například těmito:

Výměna šperku by pro Vás neměla být velmi namáhavá, avšak pokud se na to necítíte, vždy je dobré kontaktovat Vašeho piercera, a nechat si poradit a ukázat jak na to. Piercingové kuličky na obou koncích tyčinky se dají odšroubovat. Poté, co si umyjete ruce, můžete odšroubovat kuličku na jednom konci, a opatrně tyčinku z ucha vytáhnout. Nasadit nový šperk by potom mělo být stejně tak jednoduché. Vždy se před nasazením šperku nezapomeňte ujistit, že jsou Vaše ruce i šperk čisté, abyste zabránili přenosu bakterií do piercingové dírky. Pokud vše uděláte správně, výměna by měla proběhnout v pořádku, a Vy se budete moct těšit z Vašeho nového industrialu.