Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Šperk Pro Industrial Piercing Šperk Pro Industrial Piercing

Šperk Pro Industrial Piercing

Objevte široký výběr industrial piercingů v různých barvách, tvarech, velikostech a stylech

Nahrávám...
Navigace
Filtr parametrů
Barva
Barva kamínku
Délka
Snášenlivost
Voděodolnost
Životnost
Brand

24 položek

Seřadit podle
 1. Činka s kuličkami
  69,00 Kč
 2. Činka s hroty Činka s hroty -30%
  Činka s hroty
  48,30 Kč Již od 69,00 Kč -30%
 3. Industrial piercing s lístečky
  239,00 Kč
 4. Industrial se zakroucenou tyčinkou
  99,00 Kč
 5. Nádherný industrial s čirým kamínkem
  269,00 Kč
 6. Industrial s křídly
  99,00 Kč
 7. Industrial ve tvaru šípu
  159,00 Kč
 8. Industrial vlnka
  119,00 Kč
 9. Industriál s řadou kamínků
  339,00 Kč
 10. Industrial s jiskřivě matnými kuličkami Industrial s jiskřivě matnými kuličkami -50%
  Industrial s jiskřivě matnými kuličkami
  109,50 Kč Již od 219,00 Kč -50%
 11. Industrial zdobený třemi hvězdami
  99,00 Kč
 12. Industrial zdobený stromkem bez listů Industrial zdobený stromkem bez listů -30%
  Industrial zdobený stromkem bez listů
  188,30 Kč Již od 269,00 Kč -30%
 13. Industrial ve tvaru klíče
  119,00 Kč
 14. Industrial se stromem života Industrial se stromem života -30%
  Industrial se stromem života
  Akční cena 202,30 Kč Běžná cena 289,00 Kč -30%
 15. Industrial s ozubeným kolem a vintage vzhledem Industrial s ozubeným kolem a vintage vzhledem -30%
  Industrial s ozubeným kolem a vintage vzhledem
  Akční cena 153,30 Kč Běžná cena 219,00 Kč -30%
 16. Jedinečný industrial ve tvaru šroubu
  109,00 Kč
 17. Industrial s hrotem a chapadlem
  239,00 Kč
 18. Industrial s metalickými kuličkami z akrylátu
  69,00 Kč
 19. Industrial s různými provokativními nápisy
  119,00 Kč
 20. Industrial s křížkem
  99,00 Kč
 21. Industrial piercing se symbolem nekonečna
  269,00 Kč
na stránce

Industrial piercing

Kdo by odmítl sebevědomý piercing “dva v jednom”? Industrial piercing v uchu je síla, s kterou se musí počítat, je nepřehlédnutelný a okouzlující způsobem sobě vlastním. Nechte ten svůj díky našim nádherným designům ještě více vyniknout. Vyberte si z nabídky vysoce kvalitních industrial piercingových šperků takovou velikost, barvu a materiál, jaký vám bude vyhovovat, včetně chirurgické oceli a akrylátu. Pusťte se do toho a objevte své oblíbence ještě dnes.

Industrial piercing je skutečně jedinečný, protože se skládá ze dvou helix piercingů, které jsou propojeny jednou dlouho tyčinkou. Helix je zahnutý horní okraj ucha a když je navíc ozdoben krásným šperkem, málokdo zvládne odvrátit zrak. Industrial je jedinečným doplňkem, který vyžaduje respekt a dává vám možnost vyprávět svůj příběh se zárukou, že váš hlas bude vyslyšen. Jedním z báječných piercingů Miley Cyrus je právě industrial a i mezi mnoha jejími dalšími ozdobami skutečně vyniká.

Piercing IndustrialPiercing Industrial

Industrial piercing je nepopiratelným projevem vaší odvahy, být sami sebou. Jestli hledáte skvělý způsob, jak dokázat sílu vašeho přesvědčení, pak je industrial perfektní volbou. A nejenže tento typ piercingu sám o sobě vytváří pevnou image, ale správný design šperku ho může ještě více okořenit a přizpůsobit vašemu osobnímu stylu. Nejjednodušším šperkem pro industrial je rovná činka, a je to velmi oblíbená, elegantní volba. Možná se vám ale bude líbit i něco živějšího, například činka ve tvaru srdečního tepu, nebo si vyberete jen chytrou obměnu rovné činky, třeba ve tvaru šípu. Nezapomeňte, že si můžete vybrat také nejrůznější barvy, které zcela změní vzhled i těch nejzákladnějších šperků.

Industrial NausniceIndustrial Nausnice

Industrial náušnice jsou ze své podstaty neobvyklé, ale vždy můžete kombinovat více než jeden piercing a vytvořit tak něco, co bude zcela podle vašich představ. Na industriálech je skvělé to, že už je sám o sobě dvojitým piercingem, ale o to snazší je sestavit třeba trojitou kompozici. Možná je malá, roztomilá náušnice dokonalým doplňkem k vašemu odvážnému industrialu, ať už se bude nacházet v lalůčku, tragusu nebo třeba právě helixu, hned vedle vašeho industrialu. Spojení více nepřehlédnutelných náušnic dohromady vám umožní skutečně rozvinout vaši kreativitu a navíc industrial je tak výrazným prvkem, že se skvěle hodí skoro ke všemu. Pohrajte si a vyjádřete se.

Prohlédněte si tedy naši kolekci šperků pro industrial piercingy a najděte spoustu krásných pokladů pro vaše nové já. Díky našemu rychlému dodání je budete mít u sebe během chvilky.

Industrial Piercing ŠperkIndustrial Piercing Šperk

FAQ - Industrial piercing

Jak velká dírka je pro industrial piercing?

Standardní tloušťka industrial činky je 1,6 mm. Délka činky je závislá na tvaru vašeho ucha a také na přesném umístění, které chcete.

Proč se industriál piercings tak těžko hojí?

Doba hojení industriálu je 6-12 měsíců, pokud se o něj dobře staráte. Je to proto, že se nachází v tvrdé ušní chrupavce, která se obecně hojí déle, než měkký ušní lalůček. Navíc se industriál skládá ze dvou samostatných piercingů, což znamená dvojnásobné riziko infekce. Proto buďte při hojení industriálu obzvláště opatrní a dbejte na pravidelné čištění obou piercingů.

Piercing Do Ucha IndustrialPiercing Do Ucha Industrial

Jak mám čistit svůj industriál piercing?

Stejně jako u každého jiného piercingu doporučujeme čistit každý industriální piercing dvakrát denně po celou dobu hojení. Jednou čistěte vodou s jemným mýdlem a podruhé fyziologickým roztokem. Ten díky soli, kterou obsahuje, odsává případný výtok z rány, což napomáhá procesu hojení.

Před čištěním si vždycky umyjte ruce a pokud se chcete vyhnout infekci a nebo podráždění piercingu, tak se jej ,vyjma čištění, nikdy nedotýkejte. Nesprávná péče prodlužuje dobu hojení, proto buďte opatrní, zvláště když máte najednou hned dva piercingy o které musíte pečovat.

Jak si mám vyměnit šperk ve svém industriál piercingu?

Výměna činky v industriálu je jako jakákoliv jiná výměna piercingového šperku. Začněte tím, že si umyjete ruce. Poté odšroubujte odnímatelnou kuličku a vytáhněte tyčinku z piercingu. Poté zasuňte nový šperk a pevně došroubujte kuličku. Některé z našich činek jsou vybaveny vnitřním závitem, což znamená, že při vyměňování šperky nepoškozují okolní tkáň. Vždy se ale pořádně seznamte s uzavíracím mechanismem na svém novém šperku. Ideálně dřív, než se jej pokusíte nasadit. Je to lepší pro vás a i pro samotný šperk.

Během období hojení šperky neměňte, protože byste tím vystavili svůj čerstvě propíchnutý piercing riziku infekce a také by vám dírky mohly srůst. Vyměňte jej až poté, co se obě části industriálu zcela zahojí. Nikdy nenechávejte svůj piercing bez šperku, a to ani poté co se zcela zahojí, protože i pak se může ještě trochu uzavřít.

Piercing Ucha IndustrialPiercing Ucha Industrial