Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Roztahováky Roztahováky

Roztahováky

Přijměte svou jedinečnost a pozvědněte svůj styl s naší podmanivou nabídkou šperků do uší - vyberte si roztahováky

Nahrávám...
Navigace
Filtr parametrů
Materiál
Barva
Průměr roztažené dírky

32 položek

Seřadit podle
 1. Roztahovák v různých barvách Roztahovák v různých barvách 3 za 2
  Roztahovák v různých barvách
  74,00 Kč 3 za 2
 2. Akrylátový roztahovák ve tvaru podkovy Akrylátový roztahovák ve tvaru podkovy 3 za 2
  Akrylátový roztahovák ve tvaru podkovy
  74,00 Kč 3 za 2
 3. Ocelový roztahovák ve tvaru podkovy s gumičkami Ocelový roztahovák ve tvaru podkovy s gumičkami 3 za 2
  Ocelový roztahovák ve tvaru podkovy s gumičkami
  126,00 Kč 3 za 2
 4. Spirálový roztahovák v různých barvách Spirálový roztahovák v různých barvách 3 za 2
  Spirálový roztahovák v různých barvách
  74,00 Kč 3 za 2
 5. Sada roztáhováků z akrylátu Sada roztáhováků z akrylátu 3 za 2
  Sada roztáhováků z akrylátu
  331,00 Kč 3 za 2
 6. Tapersæt af akryl-Černá 3 za 2
  Tapersæt af akryl-Černá
  331,00 Kč 3 za 2
 7. Spirálový roztahovák z chirurgické oceli Spirálový roztahovák z chirurgické oceli 3 za 2
  Spirálový roztahovák z chirurgické oceli
  239,00 Kč 3 za 2
 8. Černo-bílý roztahovák s gumičkami Černo-bílý roztahovák s gumičkami 3 za 2
  Černo-bílý roztahovák s gumičkami
  74,00 Kč 3 za 2
 9. Roztahovák ve tvaru písmene C z akrylátu s plátkem abalonu Roztahovák ve tvaru písmene C z akrylátu s plátkem abalonu 3 za 2
  Roztahovák ve tvaru písmene C z akrylátu s plátkem abalonu
  409,00 Kč 3 za 2
 10. -3 mm. 3 za 2
  -3 mm.
  409,00 Kč 3 za 2
 11. -4 mm. 3 za 2
 12. -5 mm. 3 za 2
 13. -6 mm. 3 za 2
 14. -8 mm. 3 za 2
 15. -10 mm. 3 za 2
  -10 mm.
  409,00 Kč 3 za 2
 16. Sada roztahováků v pouzdře
  1280,00 Kč
 17. Roztahovák s titanovou vrstvou Roztahovák s titanovou vrstvou 3 za 2
  Roztahovák s titanovou vrstvou
  139,00 Kč 3 za 2
 18. Roztahovák z chirurgické oceli Roztahovák z chirurgické oceli 3 za 2
  Roztahovák z chirurgické oceli
  100,00 Kč 3 za 2
na stránce

Roztahováky piercingů

Roztahováky, to je svět sám o sobě. Můžete je nosit kvůli jejich fantastickému vzhledu, ale jsou také funkční: pomáhají vám roztáhnout váš piercing. Roztahováky se vyrábějí v různých tvarech a barvách, takže neváhejte a projděte si naši kolekci, abyste našli přesně takový šperk (nebo sadu šperků), který vás nejvíce osloví. Zamilujete se do vašeho nového vzhledu a i do toho, jak vám umožní zvětšit piercing vašeho ucha. Vyberte si své favority ještě dnes, brzy je obdržíte a můžete začít své dobrodružství s roztahováním.

Roztahováky pro roztahování uší jsou příhodně pojmenovány podle svého klínovitého tvaru, který začíná jako úzký bod a po celé své délce se zvětšuje. Z tohoto důvodu také slouží jako uživatelsky přívětivý šperk pro zvětšení piercingu v uchu. Tím, že budete nosit roztahovák, který je pro vaši velikost piercingu příliš tlustý, se bude vaše piercingová dírka pomalu zvětšovat a vaše kůže se té velikosti přizpůsobí. A po dosažení další velikosti můžete přejít na větší roztahovák a pokračovat v procesu dle libosti.

Sada Roztahováků Do UchaSada Roztahováků Do Ucha

Je důležité proces roztahování piercingu neuspěchat! Před dalším pokračováním musíte dát tělu čas, aby se plně přizpůsobilo nové velikosti piercingu a nikdy byste neměli dělat příliš velký skok najednou. Váš roztažený piercing zvětšujte jen po malých krůčcích a nespěchejte, než se pustíte do dalšího kroku. V závislosti na velikosti piercingu a na tom, jak moc jej chcete roztáhnout se tedy s jedním roztahovákem nedostanete z nuly na sto. Zvažte koupi setu roztahováků, který obsahuje několik roztahováků různých velikostí, takže máte k dispozici širokou škálu možností. Tento jednorázový nákup je, ve srovnání s nákupem jednotlivých roztahováků, dobrou investicí. V jedné sadě máte vše, co potřebujete.

Roztahováky Do Ucha SadaRoztahováky Do Ucha Sada

Stejně jako jsou fantastické pro vytvoření roztaženého piercingu, naše ušní roztahováky splňují i vaše módní požadavky. Na výběr je mnoho druhů roztahováků a spousta materiálů a všechny vypadají fantasticky. Oblíbenou volbou bývá spirálový roztahovák, který je stylovou smrští a zaručeně upoutá pozornost. Zde je funky spirála vyrobená z chirurgické oceli, díky níž světlo rozehrává na jejich křivkách hypnotické obrazce. Dalším skvělým designem je roztahovák ve tvaru písmene C, který funguje na principu symetrie, protože má dva špičaté konce a nejtlustší část je uprostřed. A samozřejmě tu je i klasický roztahovák, který je rovný a ve tvaru kužele, který je stejně nadčasový jako praktický. Vyzkoušejte si jej třeba s titanovou povrchovou úpravou, která vám dodá šmrnc.

Tak na co čekáte? Pusťte se do objevování svých nových pokladů pro roztahování, které budou mít zároveň i funkčnost i formu.

Roztahovaci NausniceRoztahovaci Nausnice

FAQ

Jak mohu použít roztahováky k roztažení piercingu?

V první řadě byste se měli pokoušet roztahovat jen zcela zahojený piercing.

Před zavedením roztahováku je dobré uvolnit kůži piercingu omytím teplou vodou. Nezapomeňte si nejprve umýt ruce. Dalším krokem je namazání roztahováku jen trochou jojobového oleje a jeho prostrčení piercing. Jakmile začnete cítit určitý odpor, roztahovák dosáhl bodu, kdy je jeho velikost pro velikost vašeho piercingu trochu velká. Tento tlak přiměje vaši kůži, aby se přizpůsobila zvětšením otvoru pro piercing.

Takto jej noste, dokud si vaše lalůčky na roztažení nezvyknou a pak je možné přejít na další velikost. Nošením stále tlustších roztahováků se váš piercing pomalu roztahuje. Klíčové je slovo “pomalu”. Nemůžeme dostatečně zdůraznit, že se jedná o zdlouhavý proces, který vyžaduje trpělivost a naslouchání svému tělu. Určitě budete cítit bolest, ale tento proces není určen k tomu, aby někdy bolel, takže pokud se tak stane, znamená to, že jste příliš rychle zvětšovali velikost dříve, než bylo vaše tělo připraveno.

S jakou velikostí roztahováku mám začít?

Naše nejmenší roztahováky mají tloušťku 1,6 mm, což je průměrná velikost piercingu do ušního lalůčku. Pokud s roztahováním teprve začínáte, použijte takový roztahovák, jehož menší část odpovídá vaší skutečné velikosti piercingu. Nošením roztahováku v jeho nejsilnějším konci vám dává prostor pro postup na další velikost. Jakmile dosáhnete velikosti piercingu, která odpovídá největší části roztahováku, ale přesto chcete pokračovat v roztahování, sáhněte po jiném, větším roztahováku.

Sada RoztahovákůSada Roztahováků

Jak dlouho bych měl/a nechat v piercingu roztahovák než přejdu na plug?

Když vám roztahovák pomohl dosáhnout požadované velikosti, můžete přejít na úžasně vypadající plugy. Před výměnou šperku nemusíte čekat, až se roztažený piercing zahojí. Pokud totiž necháte roztahovák příliš dlouho v piercingu, může jeho váha způsobit, že se vám bude piercingová dírka zvětšovat nad požadovanou velikost a může to být i trochu nepříjemné, protože váha roztahováku je přirozeně nerovnoměrná. Takže výměna za plug hned po dokončení roztahování ve skutečnosti pomáhá procesu hojení.

Který materiál je pro šperky pro roztažené uši nejlepší?

Přestože roztahováky vypadají docela dobře, některé z nich bývají těžké a nejsou určené k nošení pro parádu. Jsou určeny k roztažení otvoru pro piercing a následné výměně šperku. Většina z nich je vyrobena z chirurgické oceli, která se snadno sterilizuje a zasouvá do piercingu. Některé z našich roztahováků z chirurgické oceli jsou duté a mají titanový povlak, což snižuje hmotnost.

Nabízíme také akrylátové roztahováky, které lze díky jejich lehkosti nosit delší dobu. Na druhou stranu tento materiál není tak hladký jako ocel, takže proces roztahování není tak snadný.

*Aktuální promo akce se nevztahuje na šperky z 14k zlata.