Bestsellery se slevou až 25%

25% sleva na šperky do uší

Každý den nová nabídka

Každý den nová nabídka

100 dní na vrácení
Poštovné od 85 Kč. Doručení zdarma od 750 Kč
Doprava Zásilkovnou
Nahrávám...

Titanová činka s vnitřním závitem-10%

197,10 Kč Již od 219,00 Kč -10%
Skladem

Představujeme Vám perfektní šperk pro ty, kdo nechtějí dělat kopromis mezi kvalitou a designem. Piercing sestává z rovné tyčinky z čistého titanu, což je nejlepší materiál, který si pro svůj piercing vůbec můžete pořídit. Titan je tak čistý a odolný, že se dokonce používá i na různé implantáty v při lékařských zákrocích. Nemá v sobě žádný nikl, a navíc nijak nemění svoji barvu, a to ani po kontaktu s tekutinami. 

Design tohoto šperku je velmi klasický, a může být použit na mnoha různých místech po těle. Tomu odpovídá i velké množství velikostí, ve kterých je k dispozici - na výběr máte ze dvou tlouštěk tyčinky a ze spousty délek. Tento piercing se skvěle hodí i na piercingy do jazyka, protože rovná činka je pro něj jako dělaná, a materiál je perfektní. Čínky jako je tahle se také skvěle hodí pro piercing do bradavky, nebo pro genitální piercing, kde je kvalita materiálu a delikátnost šperku velmi důležitá. 

Další výhodou tohoto piercingu je, že má vnitřní zavity což znamená, že drsný povrch závitu nikdy nepřijde do kontaktu s Vaší kůží, a nijak ji tedy nepoškodí. 

Jak můžete vidět, tento šperk je velmi variabilní, a nabízí spoustu možností k jeho nošení. Je navíc vyroben z velmi bezpečného materiálu, a má praktický a elegantní design. Přidejte si jej tedy k Vaší objednávce - Vaše piercingové dírky Vám poděkují. 

Detaily
NázevTitanová činka s vnitřním závitem
SKUBarbell-162
Kampaň-10%
Typ zavíráníVnitřní závit
TypČinka
UmístěníUšní lalůček, Helix, Forward helix, Bridge, Jazyk, Bradavka
MateriálTitan
Počet kusů1 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Titanová činka s vnitřním závitem
Vaše hodnocení
Titanová činka s vnitřním závitem