Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Titanová činka s vnitřním závitem

219,00 Kč
Skladem

Představujeme Vám perfektní šperk pro ty, kdo nechtějí dělat kopromis mezi kvalitou a designem. Piercing sestává z rovné tyčinky z čistého titanu, což je nejlepší materiál, který si pro svůj piercing vůbec můžete pořídit. Titan je tak čistý a odolný, že se dokonce používá i na různé implantáty v při lékařských zákrocích. Nemá v sobě žádný nikl, a navíc nijak nemění svoji barvu, a to ani po kontaktu s tekutinami. 

Design tohoto šperku je velmi klasický, a může být použit na mnoha různých místech po těle. Tomu odpovídá i velké množství velikostí, ve kterých je k dispozici - na výběr máte ze dvou tlouštěk tyčinky a ze spousty délek. Tento piercing se skvěle hodí i na piercingy do jazyka, protože rovná činka je pro něj jako dělaná, a materiál je perfektní. Čínky jako je tahle se také skvěle hodí pro piercing do bradavky, nebo pro genitální piercing, kde je kvalita materiálu a delikátnost šperku velmi důležitá. 

Další výhodou tohoto piercingu je, že má vnitřní zavity což znamená, že drsný povrch závitu nikdy nepřijde do kontaktu s Vaší kůží, a nijak ji tedy nepoškodí. 

Jak můžete vidět, tento šperk je velmi variabilní, a nabízí spoustu možností k jeho nošení. Je navíc vyroben z velmi bezpečného materiálu, a má praktický a elegantní design. Přidejte si jej tedy k Vaší objednávce - Vaše piercingové dírky Vám poděkují. 

Detaily
NázevTitanová činka s vnitřním závitem
SKUBarbell-162
Typ zavíráníVnitřní závit
TypČinka
UmístěníUšní lalůček, Helix, Forward helix, Bridge, Jazyk, Bradavka
MateriálTitan
BarvaStříbrná
Počet kusů1 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Titanová činka s vnitřním závitem
Vaše hodnocení
Titanová činka s vnitřním závitem