Adventní kalendář Bodymod
Zobrazit nabídku dne
Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Kroužek s fixovanou kuličkou z opalitu

169,00 Kč
Skladem

Představujeme vám kroužek, který má na svém konci fixovanou kuličkou. Kuličkou je syntetický opál, což znamená, že není přírodní, ale je vyroben ze směsi pryskyřic. To však není možné zjistit pouhým okem.

Protože je kulička fixovaná, nemůže vypadnout nebo se ztratit. To je pro tento kroužek velkou výhodou, zároveň to má ale také několik nevýhod: otevírání a zavírání v určitých velikostech může být obtížné. Čím menší je tloušťka a čím větší je průměr kroužku, tím snadnější bude jeho otevírání. Zamyslete se, jak snadné je ohnout drát a jak těžké je ohnout minci. A to samé se děje v tomto případě.

Otevírat a zavírat tento šperk vám doporučujeme stejným způsobem, jak kdybyste z něj chtěli udělat spirálu. Když to budete dělat tímto způsobem, kroužek neztratí svou elasticitu ani svůj původní tvar. Konce nesmíte roztahovat od sebe. Doporučujeme držet jen kroužek, protože kdybyste svými prsty tahaly za kuličku, můžete ji zlomit.

Pamatujte, že průměr kuličky se mění v závislosti na velikosti šperku: čím větší bude kroužek, tím větší bude kulička.

Detaily
NázevKroužek s fixovanou kuličkou z opalitu
SKURing-119
Typ zavíráníCaptive bead ring
TypSegment
UmístěníUšní lalůček, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Nosní dírka, Septum, Lower labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite, Pupík, Labia, Kapuce klitorisu, Frenum, Hafada, Lorum
MateriálChirurgická ocel
Druh kameneSyntetický opál
Typ povlakuAnodizace
Počet kusů1 ks
Je piercing potažen vrstvou?Ano, celý piercing
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Kroužek s fixovanou kuličkou z opalitu
Vaše hodnocení
Kroužek s fixovanou kuličkou z opalitu