Adventní kalendář Bodymod
Zobrazit nabídku dne
Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...
Navigace
Filtr parametrů
Barva
Barva kamínku
Typ

Produkty 1-48 z 59

Seřadit podle
 1. Falešný kroužek
  69,00 Kč
 2. Falešný piercing do bradavky se štítem s tribal motivy
  139,00 Kč
 3. Falešný septum piercing - řetěz
  139,00 Kč
 4. Falešný plug
  99,00 Kč
 5. Falešný piercing do ucha - dvojitý nebo trojitý kroužek
  151,00 Kč
 6. Klips do ucha se čtverci z kamínků
  219,00 Kč
 7. Falešný piercing do ucha - klips s lístky a kamínky
  359,00 Kč
 8. Falešný septum piercing s opálem
  309,00 Kč
 9. Falešný plug - kopule
  119,00 Kč
 10. Klips do ucha s filigránovým srdcem
  119,00 Kč
 11. Falešný piercing do bradavky se štítem ze srdíček
  139,00 Kč
 12. Falešný piercing do ucha s kuličkami
  119,00 Kč
 13. Falešný piercing do nosu se srdíčkem z kamínků
  219,00 Kč
 14. Falešný piercing do bradavky s křídly
  119,00 Kč
 15. Klips do ucha s filigránovým zdobením a kamínky
  99,00 Kč
 16. Falešný piercing do nosu s kamínkem
  49,00 Kč
 17. Klips do ucha s filigránovými srdíčky
  69,00 Kč
 18. Široký klips do ucha s filigránovým zdobením
  69,00 Kč
 19. Falešný spirálový roztahovák
  99,00 Kč
 20. Falešný plug z chirurgické oceli
  119,00 Kč
 21. Falešný piercing do nosu s hvězdičkou z kamínků
  119,00 Kč
 22. Falešný piercing do ucha - klips s keltským srdíčkem a řetízkem
  99,00 Kč
 23. Falešný septum piercing s jednoduchým designem
  269,00 Kč
 24. Klips do ucha s dvojitým křížem
  139,00 Kč
 25. Falešný plug v různých velikostech
  119,00 Kč
 26. Falešný roztahovák s barevnými cákanci Falešný roztahovák s barevnými cákanci -50%
  Falešný roztahovák s barevnými cákanci
  Akční cena 84,50 Kč Běžná cena 169,00 Kč -50%
Stránka
na stránce

Klipsy

Klipsy, kterým se také říká falešné piercingy, byly speciálně navrženy pro ty, kdo se z nějakého důvodu (ještě) neodhodlali nechat si udělat piercingovou dírku na opravdový piercing. Avšak falešné piercingové šperky mnohdy vypadají tak opravdově, že si ani neuvědomíte, že nejsou opravdové. Jedná se o skvělý módní doplněk, který krásně ozvláštní Váš vzhled, a to bez jakýchkoliv závazků. Přemýšlíte, že byste si nechali udělat piercing, ale ještě o tom nejste úplně přesvědčeni? Falešné piercingové šperky jsou pro Vás tedy jako dělané! Na naší stránce jsou Vám k dispozici tyto kategorie klipsů:

Téměř všechny ‘opravdové’ piercingové šperky se dají nahradit těmi falešnými, jak si můžete všimnout díky naší široké nabídce.

Kde mohu klipsy sehnat?

Díky jejich popularitě si můžete všemožná provedení falešných piercingových šperků koupit v mnoha online prodejnách. My bychom Vám však doporučovali pořídit si klips ze specializovaných piercing obchodů, jako je Bodymod, než z nějakého módního řetězce, který by mohl k výrobě klipsů používat alergenní materiály. Objednávat si šperky z nedůvěryhodných obchodů může být taky nebezpečné, protože takové šperky mohou obsahovat ostré hrany nebo nebezpečné uzavírací mechanismy. Podívejte se tedy na naši stránku, kde si můžete projít naši stále se rozrůstající kolekci kousků té nejvyšší kvality.

Nošení klipsů na Vašem těle Vám umožní jednoduše obměňovat Váš vzhled bez toho, abyste museli jakýmkoliv způsobem měnit Vaše tělo. Falešné piercingové šperky jsou pro Vás také bezpečnější variantou pokud jste těhotná. Můžete si s nimi Vaše tělo nádherně ozdobit, ale také je jednoduše sundat kdykoliv je to potřeba. Magnetické piercingové šperky jsou také velmi populární volbou, a to hlavně u mladší generace. Dají se velmi snadno nasadit, a stejně jednoduše sundat. Pokud se rozhodnete ozdobit si tělo falešným piercingem, nezapomeňte si ho přes noc sundat. Tyto piercingy na těle nedrží tak pevně, jako opravdové piercingové šperky, a mohli byste je tedy ztratit nebo spolknout. Zkrátka je odložte předtím, než se propadnete do říše snů!

Kategorie falešných piercingů

Falešné roztahováky

Roztahování uší může být velmi dlouhý, a někdy i nepříjemný, proces. Pokud se Vám do toho nechce, a stačilo by Vám, aby to jen vypadalo, jako že máte roztáhnuté ucho, můžete si pořídit falešný plug. Tento svěží design je vyroben z chirurgické oceli, a je k dostání ve třech barvách. Pokud upřednostňujete organické materiály, můžeme Vám nabídnout ten stejný, jen vyrobený ze dřeva. Ten je k dispozici ve čtyřech barvách. K dispozici máme také roztahováky, jako je tento akrylátový s detaily z chirurgické oceli a ve tvaru spirály, který je k dispozici v sedmi barvách.

U tohoto typu klipsů se však nejedná o zcela falešné piercingové šperky. K jejich nošení je potřeba piercingová dírka o průměru 1,2 mm.

Klipsy do pupíku

Falešné piercingy do pupíku mohou být v létě skvělým doplňkem Vašeho plážového looku. Navíc se dají velmi jednoduše nasadit. Jediné, co musíte udělat, je nacvaknout kroužek na kůži těsně nad Vaším pupíkem, a hned to bude vypadat, jako kdybyste si pořídili nový, roztomilý piercingový šperk do pupíku s přívěškem.

Falešné kroužky a piercingové šperky do nosu

Falešné kroužky do nosu se dají nasadit i sundat během sekund. Díky jejich tvaru navíc budou perfektně sedět na většinu nosů. K dispozici je Vám například jeden třpytivý, pokud máte chuť zazářit, a nebo třeba barevný kroužek pro všechny, kdo se chtějí bavit. A pro ty, kdo do toho chtějí jít naplno máme tento transparentní falešný piercingový šperk do nosu, který vypadá opravdu velmi realisticky.

Falešné činky do jazyka

Falešné činky do jazyka jsou skvělou volbou, pokud chcete vidět, jak by to vypadalo, pokud byste si pořídili opravdovou činku do jazyka. Tyto činky jsou většinou vyrobeny z akrylátu, a na Vašem jazyku budou držet tak, že se k němu přisají. K dispozici u nás najdete různé barvy. Kromě toho máme i piercingové šperky svítící ve tmě, které jsou úžasnou volbou na všechny párty.

Klipsy na bradavku se štítem

Štíty na bradavku jsou velmi sexy, a začínají být čím dál více populární. U nás si můžete vyzkoušet, jak budou vypadat ještě předtím, než si Vaši bradavku necháte doopravdy propíchnout. Nošení klipsu je mnohem méně bolestivé a nepříjemné, než by bylo nechat si toto citlivé místo propíchnout. Pravý piercing do bradavky je jen pro ty nejotrlejší, avšak skvěle na Vás budou vypadat i falešné piercingové šperky, a to hlavně tento kousek.

Klips na ucho

Klipsy na ucho jsou teď velmi populární, a nám je úplně jasné proč. Klipsy nádherně vypadají, jsou extrémně jednoduché na použití, a Vašemu looku dodají úplně nový rozměr. Bodymod myslí na všechny. Máme pro Vás k dispozici širokou nabídku falešných piercingů, od tohoto klipsu s hadím designem až po trojitý klips.

Falešný septum piercing

Spoustě lidí se líbí, jak septum kroužky vypadají, ale ale ani krásný vzhled jim nestojí za bolestivý a zdlouhavý proces hojení septum piercingu, když je navíc ještě šance, že se jim vpich špatně zahojí, a oni skončí se znetvořeným septum piercingem, kvůli čemuž si jej nebudou moci znovu propíchnout. V takových případech je perfektním řešením falešný septum kroužek. Bodymod nabízí spoustu designů vyrobených z různých materiálů, jako jsou tyto: