Adventní kalendář Bodymod
Zobrazit nabídku dne
Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Labreta s kolečkem a vnitřním závitem

119,00 Kč
Skladem

Labreta, kterou vidíte na obrázku je na obou koncích vybavena podobnými kulatými disky. I když by se mohlo zdát, že jsou disky stejné, oba plní jinou funkci. Přední disk, určený k ozdobení některé z částí Vašeho těla, se dá odšroubovat, a slouží tedy k jednoduchému nasazení labrety. Labreta má navíc vnitřní závit, a proto má na sobě přední disk krátkou tyčinku se závitem, která se šroubuje dovnitř labrety. Tato vymoženost zajišťuje, že se Vaše kůže nepoškodí nasazováním/sundáváním labrety. Druhý disk je naopak umístěn na opačné straně Vaší piercingové dírky, a slouží k zajištění labrety na místě. 

Labrety byly původně vyrobeny pro použití jako piercing do rtu, ale díky pohodlnému disku na své zadní straně se často používají i jako piercing do ucha. Například jsou skvělé pro tragus piercing, kde Vás jejich disk netlačí tak, jako by Vás tlačila klasická kulička. Labrety se také dají použít jako helix piercing, avšak tam je většinou potřeba délka 4 mm. Jinak se dají použít i jinde na uchu či na těle, jen je potřeba ujistit se, že máte ten správný rozměr. 

U této labrety si můžete zvolit délku tyčinky, a také průměr předního disku. 

Detaily
NázevLabreta s kolečkem a vnitřním závitem
SKULabret-96
Tloušťka tyčinky1.2 mm.
Typ zavíráníVnitřní závit
TypLabreta
UmístěníUšní lalůček, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Lower labret, Madonna, Medusa, Angelbite, Spiderbite, Snakebite
MateriálChirurgická ocel
Typ povlakuAnodizace
Počet kusů1 ks
Je piercing potažen vrstvou?Ano, celý piercing
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Labreta s kolečkem a vnitřním závitem
Vaše hodnocení
Labreta s kolečkem a vnitřním závitem