Adventní kalendář Bodymod
Zobrazit nabídku dne
Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...
Navigace
Filtr parametrů
Materiál
Barva
Barva kamínku
Tloušťka tyčinky
Průměr kroužku

Produkty 1-48 z 331

Seřadit podle
 1. Elegantní broušený kroužek z titanu
  314,90 Kč
 2. Push-in labreta s čirým kamínkem
  149,00 Kč
 3. Labreta s vnitřním závitem a listem s kamínky
  219,00 Kč
 4. Labreta v různých barvách
  49,00 Kč
 5. Titanová labreta s mušlí
  379,00 Kč
 6. Zlatá 14kt labreta s plochou kuličkou
  429,00 Kč
 7. Titanový segment s praktickým otevíráním
  259,00 Kč
 8. Titanová labreta s markýzovým přívěskem
  469,00 Kč
 9. Push-in labreta s oválnými kamínky
  189,00 Kč
 10. Segment s otevíráním v různých barvách
  203,00 Kč
 11. Push-in labreta z PTFE s kamínky různých tvarů
  119,00 Kč
 12. Labreta z titanu s vnitřním závitem a zdobenou kuličkou
  289,00 Kč
 13. Titanová labreta s různými motivy
  359,00 Kč
 14. Labreta s kolečkem a vnitřním závitem
  119,00 Kč
 15. Zlatá 14kt labreta
  1023,00 Kč
 16. Titanová push-in labreta s vsazeným kamínkem
  269,00 Kč
 17. Push-in titanová labreta s různými kamínky
  331,00 Kč
 18. Push-in labreta vyrobena z titanu
  190,00 Kč
 19. Titanová push-in labreta s hadem
  269,00 Kč
 20. Labreta s květinou z kamínků a vnitřním závitem
  219,00 Kč
 21. Labreta s kolibříkem zdobeným kamínky
  250,00 Kč
 22. Titanová labreta se složitým lístkem
  248,90 Kč
 23. Titanová činka
  219,00 Kč
 24. Rozevírací kroužek v různých barvách
  49,00 Kč
 25. Titanový kroužek s otevíráním s velkým obloukem směřujícím ven
  379,00 Kč
 26. Labreta v různých barvách a s různými motivy
  69,00 Kč
 27. Push-in labreta s kamínkem
  119,00 Kč
 28. Titanová labreta s topem zdobeným korálky
  189,00 Kč
 29. Labreta v různých barvách s kamínkem různých tvarů
  159,00 Kč
 30. Trojvrstvý segment
  309,00 Kč
 31. Push-in labreta s opálem
  159,00 Kč
 32. Labreta s vnitřním závitem a malými kuličkami
  149,00 Kč
 33. Titanová labreta s třemi kamínky ve tvaru vintage vějíře
  550,00 Kč
 34. PTFE labreta s kamínkem v různých barvách
  79,00 Kč
 35. Činka s kuličkami
  69,00 Kč
 36. Labreta - plastová náhrada
  70,00 Kč
 37. Labreta s kamínkem
  79,00 Kč
 38. Jemná titanová labreta s vnitřním závitem
  550,00 Kč
 39. Zlatá 14kt labreta s kamínkem a vnitřním závitem
  1279,00 Kč
 40. Titanová push-in labreta s trojúhelníkovým shlukem kuliček
  214,90 Kč
 41. Push-in labreta z chirurgické oceli
  96,00 Kč
 42. Labreta s malým kamínkem a vnitřním závitem
  159,00 Kč
 43. Kroužek s otevíráním a malými korálky
  799,00 Kč
 44. Titanový kroužek s otevíráním ve tvaru trojúhelníku
  213,90 Kč
 45. Labreta s hrotem - různé barvy
  49,00 Kč
 46. Labreta se čtyřlístkem a vnitřním závitem
  269,00 Kč
 47. Push-in labreta z titanu s kamínkem
  219,00 Kč
 48. Labreta s perlovou kuličkou z akrylátu v různých barvách
  79,00 Kč
Stránka
na stránce

Piercing lalůčků

Že se piercing lalůčku nachází na ušním lalůčku, což je spodní měkká část ucha, vás asi nepřekvapí. Může vás ale překvapit, kolika způsoby si můžete lalůček ozdobit a vypadat u toho prostě úžasně, bez ohledu na to, jaký konkrétně je váš jedinečný styl. Prohlédněte si naši kolekci šperků a nechte se překvapit obrovskou škálou vzorů, velikostí a materiálů, jako jsou třeba: 14 karátové zlato nebo chirurgická ocel. Máme krásné šperky pro každého a díky našemu super rychlému dodání je během chvilky budete nosit.

Ačkoli existuje mnoho různých piercingů do uší, které si v posledních desetiletích získaly velkou oblibu, piercing ušního lalůčku byl, je a bude vždy nejikoničtější. Dalo by se říct, že je matkou všech piercingů, protože tento typ vznikl před tisíci lety. Starověký faraon Tutanchamon měl piercing v ušním lalůčku. Zajímavé na tom je, že do západní Evropy se tento trend přenesl až v období renesance, kdy je měli hlavně námořníci a o několik století později se tento piercing stal módním výstřelkem vyšší společnosti pro dámy i pány. Jinými slovy - je časem prověřeno, že piercing v ušním lalůčku prostě sluší každému.

Piercing LalucekPiercing Lalucek

Při výběru šperku do lalůčku se tedy nemusíte držet tradičního stylu. Naopak, lalůček je pro šperky mimořádně univerzální umístění a jen podporuje individualitu a měnící se trendy. Díky tomu, že je piercing lalůčku snadno dostupný a viditelný, patří k základním prvkům lidského sebevyjádření - a vy jste také jeho součástí.

Piercing Usni LalucekPiercing Usni Lalucek

Zaprvé, ušní lalůček není tak malý, jako například tragus a má tak prostor pro umístění hned několika šperků. V závislosti na šperku mohou mít drobné rozdíly v umístění velký vliv na celkový dojem. Těžká náušnice ve tvaru slzy může viset z nejspodnější části lalůčku, za to elegantní labreta by mohla působit hravěji, kdyby byla umístěná mimo střed horního lalůčku. Tato volnost v umísťování vám také umožňuje nosit dvě náušnice vedle sebe a vytvořit si tak tím dvojitý piercing ušního lalůčku. Nebo klidně i více, pokud si nemůžete pomoci a chcete se pochlubit všemi svými oblíbenci najednou. Můžete nosit vzory tak, aby se vzájemně podporovaly a vytvořit tak něco mnohem silnějšího, než kdybyste je nosili odděleně a nebo se zkuste vyblbnout s kontrasty a překvapte všechny ve svém okolí. Co zkusíte zkombinovat?

Za druhé, ušní lalůček je ideální téměř pro všechny druhy piercingových šperků. Je pružný a pěkně odhalený, takže poskytuje dostatek prostoru i pro ty nejodvážnější nápady na doplňky. Ať už se chystáte do práce, relaxovat nebo na noční procházku městem, skvělé šperky v ušním lalůčku pozvednou váš styl a pomůžou vám vyniknout. Možná potřebujete roztomilé náušnice pro sladkou letní atmosféru? Nebo třeba blýskavou visící náušnici s kamínky, která obzvláštní váš silvestrovský večer? A co parádní plug, za kterým se budou otáčet všichni kolem na příštím velkém festivalu? Nic není nemožné a my se o vás postaráme

V naší nabídce šperků pro piercing v ušním lalůčku najdete báječný mix vzorů, barev a velikostí. Určitě najdete to, co hledáte - nebo se zamilujete do zcela nečekaného objevu. Pro začátek se podívejte na naše nejprodávanější kroužky a prohlédněte si nabídku stylů od minimalismu po extravaganci. Každý šperk je k dispozici v různých velikostech a barvách, takže si vyberte svého favorita a ukažte kým jste.

Piercing Ušního LalůčkuPiercing Ušního Lalůčku

Když jde o přesné umístění, počet piercingů a design šperků, ušní lalůček nabízí mnoho kreativních možností. Naprosto chápeme, proč se udržel na výsluní i napříč časem. Prohlédněte si naši kolekci a těšte se z toho, že i po tisíciletích zdobení ušního lalůčku je stále co nového a krásného objevovat.

Jaká je standardní velikost pro šperky v ušním lalůčku?

Minimální tloušťka tyčinky pro piercing v ušním lalůčku je 1 mm a standardní je 1,2 mm. Váš šperk, ať už je tedy jakéhokoliv typu by neměl být tenčí, protože by to mohlo podpořit nežádoucí zatáhnutí vašeho piercingu.

U labret je standardní délka 6-8 mm. Pokud však jde o průměr kroužků, jednou z mnoha výhod ušního lalůčku je, že má opravdu spoustu místa. Neexistuje tedy žádný standardní průměr: záleží pouze na vašem dobrém vkusu.

Jak dlouho se hojí můj piercing lalůčku?

Doba hojení piercingu v ušním lalůčku je mnohem kratší, než u jakéhokoliv jiného piercingu ucha, protože maso je mnohem měkčí než chrupavka. To je další důvod, proč je tento piercing tak rozšířený. Dobe hojení je přibližně 2-4 měsíce.

Nausnice Na LalucekNausnice Na Lalucek

Jak se mám v průběhu hojení starat o svůj piercing v ušním lalůčku?

Dvakrát denně si nový piercing čistěte. Doporučujeme jednou vodou s jemným mýdlem a podruhé fyziologickým roztokem. Sůl odsaje případnou vytékající tekutinu, ale pokud to s čištěním přeženete, tak může ránu podráždit. Mějte proto trpělivost. Také byste se piercingu ani šperku v něm, krom čištění, neměli dotýkat. Jinak totiž riskujete, že si z rukou přenesete do piercingu bakterie.

Kdy si mohu vyměnit šperk ve svém piercingu lalůčku?

Pokud se váš piercing v lalůčku pořád hojí, tak nevytahujte šperk, který vám do něj vložil piercer, jelikož hrozí, že se piercing znovu uzavře. Šperk by se měl měnit až po úplném zahojení piercingu. Ani poté ale nenechávejte piercing bez šperku, protože i když se už v této fázi kompletně neuzavře, může se ještě trochu stáhnout, což by vám zbytečně zkomplikovalo následné vkládání šperků.

Lalucek PiercingLalucek Piercing

Během období hojení vám doporučujeme nosit cvoček. Kroužek se v piercingu totiž neustále pohybuje a dráždí tak čerstvě propíchnutý piercing, což nám zpomalí proces hojení. Délka tyčinky by však ale měla být o jednu velikost větší, než je vaše normální délka, aby se počítalo i s případným otokem. Po úplném zhojení piercingu pak můžete nosit cokoliv, co se vám líbí. Co to tedy bude?