Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Rozevírací kroužek v různých barvách-14%

42,14 Kč Již od 49,00 Kč -14%
Skladem

Některé kroužky se dají otevírat pomocí drobného kloubu, u takových kroužků však občas může být obtížné je po nasazení zavřít, hlavně pokud se jedná o velmi drobný kroužek. 

S tímto kroužkem však takové problémy mít nebudete, a bude mnohem jednodušší si jej nasadit. Šperk je tvořen jedním kusem kovu, který je tvarovaný do pravidelného kroužku, mezi jehož konci je drobná mezera. K otevření tohoto kroužku stačí zkroutit jeho konce do stran, do tvaru připomínajícího spirálu. V žádném případě se nesnažte od sebe konce kroužku odtáhnout. Po otevření stačí kroužek protáhnout piercingovou dírkou a vrátit jej do původního tvaru. Mějte na paměti, že konce kroužků drobnějších velikostí mohou být ostré. 

Kroužek je k dispozici v různých barvách i velikostech. 

Pokud byste tento kroužek chtěli pro svůj tragus, nejčastějšími velikostmi jsou 6 mm nebo 8 mm. Pro šperk do rtu se nejčastěji volí velikosti 8 mm nebo 10 mm - záleží to na tloušťce Vašeho rtu. 

Detaily
NázevRozevírací kroužek v různých barvách
SKURing-76
Kampaň-14%
Typ zavíráníVyhnutím do strany
TypSegment
UmístěníUšní lalůček, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Nosní dírka, Septum, Lower labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite, Labia, Kapuce klitorisu, Frenum, Hafada, Lorum
MateriálChirurgická ocel
Typ povlakuAnodizace
Počet kusů1 ks
Je piercing potažen vrstvou?Ano, celý piercing
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Rozevírací kroužek v různých barvách
Vaše hodnocení
Rozevírací kroužek v různých barvách