Bestsellery se slevou až 25%

25% sleva na šperky do uší

Každý den nová nabídka

Každý den nová nabídka

100 dní na vrácení
Poštovné od 85 Kč. Doručení zdarma od 750 Kč
Doprava Zásilkovnou
Nahrávám...

Falešný kroužek-25%

51,75 Kč Již od 69,00 Kč -25%
Skladem

Kroužky jsou jedním z našich nejpopulárnějších produktů, což je důvodem, proč je chceme nechat vyzkoušet i ty z Vás, kdo ještě nemají piercingovou dírku. Kroužek má perfektní velikost, protože není ani malý ani velký, a dá se tedy použít na spoustě různých míst. Své upotřebení najde například jako piercing do nosu, do rtu, do ucha, nebo kamkoliv, kam byste mohli umístit klasický piercingový proužek. 

Kroužek se připevňuje na místo pomocí pružinky, kterou jen stačí zatlačit do kroužku, kroužek nasadit na místo, a nechat pružinku automaticky vyjet ven. Pružinka se zatlačuje pomocí drobného disku, a kroužek by se tedy měl umístit tak, aby tento disk nebyl vidět - jinak samozřejmě půjde poznat, že se nejedná o pravý piercing. Kroužek tedy otočte tak, aby byl na zadní straně ucha, vnitřní straně rtu nebo uvnitř nosu, a tak dále. 

Tento šperk je k dispozici ve stříbrném, černém, hematitovém, červeno-zlatém a zlatém provedení. Barvu si můžete zvolit v nabídce výše. Pamatujte, že červeno-zlatá varianta je k dispozici v průměru 12 mm.

Pokud se tohoto piercingu nemůžete nabažit, rozhodně si nenechte ujít naši sadu 8 falešných piercingů, která obsahuje různobarevné kroužky za velmi přívětivou cenu. 

Detaily
NázevFalešný kroužek
SKUFake-33
Kampaň-25%
Tloušťka tyčinky1.6 mm.
Typ zavíráníKlips
TypFake piercing
Průměr kroužku10 mm.
MateriálChirurgická ocel
Počet kusů1 ks
Je piercing potažen vrstvou?Ano, celý piercing
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Falešný kroužek
Vaše hodnocení
Falešný kroužek