Adventní kalendář Bodymod
Zobrazit nabídku dne
Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Titanový segment s praktickým otevíráním

259,00 Kč
Skladem

Můžeme si říct, že pro tento kroužek platí jednoduché pravidlo: jak je lehký, tak snadno se také používá. Čím větší velikost, tím snáze kroužek otevřete a zavřete. Čím menší je průměr a čím tlustší je materiál, tím je práce s ním těžší. Proto doporučujeme mít po ruce kleště pro otevření nebo uzavření segmentu, které najdete v kategorii Nástroje v našem internetovém obchodě. Pokud se rozhodnete pro tuto malou investici, velmi rychle zjistíte, že tyto nástroje používáte opravdu často.

Pravděpodobně nenajdete kroužek, který by se svou kvalitou a jednoduchostí používání vyrovnal tomuto. Titan je bezpochyby nejlepší materiál pro vaše piercingy a můžete ho nosit i v nově propíchnutých piercinzích. Titan neobsahuje nikl, takže je ideální i pro alergiky.

Tento kroužek je dostupný v mnoha různých velikostech, stačí si z rozevíracího seznamu výše vybrat velikost, která odpovídá vašemu piercingu.

Detaily
NázevTitanový segment s praktickým otevíráním
SKURing-117
Typ zavíráníKloub
TypKroužek s otevíracím kloubem
UmístěníUšní lalůček, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Nosní dírka, Septum, Lower labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite, Pupík, Labia, Kapuce klitorisu, Frenum, Hafada, Lorum, Bradavka
MateriálTitan
Typ povlakuPVC povlak
Počet kusů1 ks
Je piercing potažen vrstvou?Ano, celý piercing
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Titanový segment s praktickým otevíráním
Vaše hodnocení
Titanový segment s praktickým otevíráním