O nás

Nahrávám...

Bodymod je jedním z nejrychleji rostoucích piercingových e-shopů v Evropě, a rychle se rozšiřuje do celého světa. Naši cestu jsme zahájili v roce 2005 v Dánsku. Organizovali jsme konvence a online fóra, abychom vytvořili transparentní komunitu nejen pro profesionální piercery, ale i pro všechny, kdo mají vášeň pro sebe-expresi, kterou rádi vyjadřují zdobením svého těla.

Naše vášeň pro piercingové šperky a rostoucí zájem komunity nás vedly k tomu, abychom se zaměřili na online prodej vysoce kvalitních piercingových šperků. Pět let na to se zrodil náš online obchod s piercingy, Bodymod.

Naše Historie

Spuštění Bodymodu jako internetového obchodu se uskutečnilo 18. ledna 2010 v jižním Dánsku. Naši dva zakladatelé, Janus a Jeppe, však vynaložili velké úsilí i před jeho spuštěním. Spojili slova „Body“ a „Modification“, aby vyjádřili svou lásku k modifikaci těla; a tak se zrodil Bodymod. Když téhož rána přišly první objednávky, bylo to velmi vzrušující! Od té doby uplynulo několik let a dnes je Bodymod konsolidovanou značkou, která funguje ve více než 20 jazycích a má klienty po celém světě, včetně České Republiky.

Bodymod začal v malém pokoji jako online komunita. Z tohoto malého pokoje se pak posunul do většího bytu, poté do ještě většího suterénu, a poté už konečně do pořádné kanceláře a skladu. Dnes se firma dělí na logistické a administrativní oddělení s tím, že sklad má v Německu a administrativní činnost se vykonává na Maltě. Kromě těchto dvou míst však máme ještě spoustu dalších pracovníků vykonávajících svou činnost po celém světě.

Za čím si stojíme

V Bodymodu nám záleží na podpoře, sebevyjádření, rozmanitosti, odvaze, empatii, a originalitě. Věříme, že svět by byl lepším místem, kdyby se lidé naučili přijímat ostatní, a cenili si vlastností, které je činí zvláštními. Podporujeme rovnocennost a chceme inspirovat každého, aby byl sám sebou a svobodně se vyjádřil, ať už pomocí tetování, piercingových šperků, líčení, módy, nebo jiným způsobem.

Inspirujeme lidi, aby vyjádřili to, kým jsou.

Náš Tým

Náš tým dělá naši společnost tím, čím je. V Bodymod máme vášeň pro to, co děláme, a jsme otevření novým myšlenkám, a velmi komunikativní z hlediska řešení problémů. Věříme ve spolupráci. Pokud jde o umístění, náš tým se rozšiřuje do celého světa. Někteří členové pracují například z Malty, Hongkongu, Švédska, či Portugalska. Opravdu to myslíme vážně, když tvrdíme, že celý svět je náš domov.

Naše Poslání

Pokud jde o piercingové šperky, rádi se stále zlepšujeme. Nabízíme velké množství jedinečných kousků, a většina našich materiálů jsou bezkonkurenční kvality (titan, chirurgická ocel, 14kt zlato, organické materiály atd.). Na naší stránce najdete perfektní piercingové šperky, které ozdobí Vaše tělo od hlavy až k patě.

Naším hlavním cílem je nabídnout vynikající zákaznický servis a kvalitní piercingové šperky za rozumné ceny. Zaručujeme Vám:

  • Výbornou péči o zákazníky
  • Sníženou uhlíkovou stopu
  • Bezpečné platby
  • Bezpečné doručení

Děkujeme Vám, že jste si vybrali právě nás, a přejeme Vám hezké brouzdání!