Adventní kalendář Bodymod
Zobrazit nabídku dne

O nás

Nahrávám...

Bodymod je jedním z nejrychleji rostoucích piercingových e-shopů v Evropě, a rychle se rozšiřuje do celého světa. Naši cestu jsme zahájili v roce 2005 v Dánsku. Organizovali jsme konvence a online fóra, abychom vytvořili transparentní komunitu nejen pro profesionální piercery, ale i pro všechny, kdo mají vášeň pro sebe-expresi, kterou rádi vyjadřují zdobením svého těla.

Naše vášeň pro piercingové šperky a rostoucí zájem komunity nás vedly k tomu, abychom se zaměřili na online prodej vysoce kvalitních piercingových šperků. Pět let na to se zrodil náš online obchod s piercingy, Bodymod.

Naše Historie

Spuštění Bodymodu jako internetového obchodu se uskutečnilo 18. ledna 2010 v jižním Dánsku. Naši dva zakladatelé, Janus a Jeppe, však vynaložili velké úsilí i před jeho spuštěním. Spojili slova „Body“ a „Modification“, aby vyjádřili svou lásku k modifikaci těla; a tak se zrodil Bodymod. Když téhož rána přišly první objednávky, bylo to velmi vzrušující! Od té doby uplynulo několik let a dnes je Bodymod konsolidovanou značkou, která funguje ve více než 20 jazycích a má klienty po celém světě, včetně České Republiky.

Bodymod začal v malém pokoji jako online komunita. Z tohoto malého pokoje se pak posunul do většího bytu, poté do ještě většího suterénu, a poté už konečně do pořádné kanceláře a skladu. Dnes se firma dělí na logistické a administrativní oddělení s tím, že sklad má v Německu a administrativní činnost se vykonává na Maltě. Kromě těchto dvou míst však máme ještě spoustu dalších pracovníků vykonávajících svou činnost po celém světě.

Za čím si stojíme

V Bodymodu nám záleží na podpoře, sebevyjádření, rozmanitosti, odvaze, empatii, a originalitě. Věříme, že svět by byl lepším místem, kdyby se lidé naučili přijímat ostatní, a cenili si vlastností, které je činí zvláštními. Podporujeme rovnocennost a chceme inspirovat každého, aby byl sám sebou a svobodně se vyjádřil, ať už pomocí tetování, piercingových šperků, líčení, módy, nebo jiným způsobem.

Inspirujeme lidi, aby vyjádřili to, kým jsou.

Rovněž věříme, že země je náš domov a náš domov musí být respektován a udržován v co nejlepších podmínkách. Z tohoto důvodu Vám nebudeme zasílat žádné luxusní balíčky, ale jednoduché a 100% recyklovatelné obaly. Doporučujeme Vám recyklovat co nejvíce plastů a papíru, stejně tak jako to děláme v Bodymodu.

Náš Tým

Náš tým dělá naši společnost tím, čím je. V Bodymod máme vášeň pro to, co děláme, a jsme otevření novým myšlenkám, a velmi komunikativní z hlediska řešení problémů. Věříme ve spolupráci. Pokud jde o umístění, náš tým se rozšiřuje do celého světa. Někteří členové pracují například z Malty, Hongkongu, Švédska, či Portugalska. Opravdu to myslíme vážně, když tvrdíme, že celý svět je náš domov.

Naše Poslání

Pokud jde o piercingové šperky, rádi se stále zlepšujeme. Nabízíme velké množství jedinečných kousků, a většina našich materiálů jsou bezkonkurenční kvality (titan, chirurgická ocel, 14kt zlato, organické materiály atd.). Na naší stránce najdete perfektní piercingové šperky, které ozdobí Vaše tělo od hlavy až k patě.

Naším hlavním cílem je nabídnout vynikající zákaznický servis a kvalitní piercingové šperky za rozumné ceny. Zaručujeme Vám:

  • Výbornou péči o zákazníky
  • Sníženou uhlíkovou stopu
  • Bezpečné platby
  • Bezpečné doručení

Děkujeme Vám, že jste si vybrali právě nás, a přejeme Vám hezké brouzdání!