Adventní kalendář Bodymod
Zobrazit nabídku dne
Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Praktické kleště pro mikrodermál

767,00 Kč
Skladem

Představujeme Vám nástroj, který je v podstatě úplnou nezbytností pokud máte mikrodermální piercing.

Většina lidí, kteří mají mikrodermál ví, že výměna šperku našroubovaného v kotvě je velmi těžká, a může být i velmi bolestivá, protože se Vám kotva může začít pod kůží pohybovat. Předpokládá se, že tkáně pod kůží obalí kotvu, a tak se kotva stane v podstatě součástí těla. Avšak když se snažíte  šperk z kotvy odšroubovat, může se stát, že je tam šperk tak napevno, že otáčením s ním otočíte i s kotvou.

Vzhledem k tomu, že podtáčení kotvy pod kůží působí velkou bolest, kleště které Vám teď nabízíme jsou pro Vás při výměně šperků na mikrodermálu nedocenitelným pomocníkem. Tyto kleště jsou ty nejmenší kleště, co se dají vůbec sehnat, a tak jsou schopny uchytit kotvu ať už je mezi jí a samotným šperkem jakkoliv úzký prostor. Kleště jsou asi 13 cm velké, avšak tloušťka jejich úchopných ramen je méně než 1 mm. 

Pokud tedy máte už teď podezření, že by odšroubování Vašeho mikrodermálu mohlo působit potíže, rozhodně si tento nástroj nezapomeňte přidat ke své objednávce, ať se můžete vyhnout bolesti. 

Detaily
NázevPraktické kleště pro mikrodermál
SKUTool-19
TypNástroj
MateriálNerezová ocel
BarvaStříbrná
Počet kusů1 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Praktické kleště pro mikrodermál
Vaše hodnocení
Praktické kleště pro mikrodermál