Adventní kalendář Bodymod
Zobrazit nabídku dne
Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Multikrystalová kulička

Uplatňuje se automaticky při placení

...

Není skladem

Uplatňuje se automaticky při placení

...

Náhradní piercingové kuličky jsou většinou velmi jednoduché, vyrobené z chirurgické oceli, a maximálně jsou ozdobené jedním kamínkem. To však není pravdou pro tyto kuličky, které se od těch běžných velmi liší. S těmito náhradními kuličkami si můžete úplně změnit vzhled Vašeho piercingu. Od běžných kuliček se odlišují tím, že i když mají uprostřed ocelové jádro, na vnější straně jsou pokryty spoustou drobných krystalků. Po našroubování kuličky na piercing jde samozřejmě vidět jen její vnější část, a ocelové jádro tedy neuvidíte. 

Povrch kuličky je pokryt akrylátovou vrstvou, která zabezpečuje, že krystalky nebudou vypadávat, a to ani ve vysokých teplotách. Na kuličky byly použity vysoce kvalitní materiály, a proto Vám kuličky vydrží dlouho krásné. 

Kuličky můžete využít na mnoha různých piercinzích, například na labretách, podkovách, banáncích, nebo na jakýchkoli jiných tyčinkách, které budou odpovídat rozměrům kuličky. Jediné, na co by kuličky neseděly jsou kroužky a segmenty, kde je závit trošku jiný, ale kromě toho se meze Vaši fantazii nekladou. 

Vyberte si barvu krystalů, velikost kuličky, a taky tloušťku tyčinky, na kterou ji hodláte použít v nabídce výše. Barvy, které jsou Vám k dispozici jsou: čirá, růžová, tyrkysová, nebesky modrá, aurora borealis a zlato-oranžová. 

Detaily
NázevMultikrystalová kulička
SKUBall-34
Typ zavíráníVnější závit
TypNáhradní kulička
MateriálAkrylát
Počet kusů1 ks
Je piercing potažen vrstvou?Ano, celý piercing
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Multikrystalová kulička
Vaše hodnocení
Multikrystalová kulička