Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Náhradní kulička s čirým kamínkem

67,00 Kč
Skladem

Kdykoliv se Vám může stát, že budete potřebovat náhradní kuličku, a proto je dobré mít nějakou v rezervě. Na druhou stranu je také fajn, když máte možnost změnit vzhled Vašeho piercingu podle nálady či outfitu. Ať už tak či onak, pravdou zůstává, že náhradní kulička je vždy výhodou. 

Tato kulička je vyrobena z chirurgické oceli, jež prošla procesem ionizace, aby získala svoji krásnou barvu. Kromě barvy si u kuličky můžete zvolit i její velikost a tloušťku tyčinky, na kterou má sedět. Je tedy možné zvolit si tu pravou kuličku pro téměř všechny případy. 

Jediné, na co tyto kuličky nebudou sedět jsou kroužky a segmenty, které nepasují na závity kuličky. 

Kulička je ozdobená kamínkem, který sedí pomyslně přímo naproti závitu, tedy na samém vrcholku kuličky. Je potřeba abyste zvážili, jestli pro Vás tato kulička bude vhodná, protože pokud si s ní například plánujete nahradit sodní kuličku piercingu do pupíku, kamínek bude otočen směrem dolů, a nebude tedy vidět. 

Jak už jsme psali, je vždy dobrý nápad mít nějaké náhradní kuličky v zásobě, a pokud si nejste jistí, která se Vám bude zrovna hodit, nic Ván nebrání pořídit si více kuliček. 

Detaily
NázevNáhradní kulička s čirým kamínkem
SKUBall-37
Typ zavíráníVnější závit
TypNáhradní kulička
MateriálChirurgická ocel
Typ povlakuAnodizace
Počet kusů1 ks
Je piercing potažen vrstvou?Ano, celý piercing
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Náhradní kulička s čirým kamínkem
Vaše hodnocení
Náhradní kulička s čirým kamínkem