Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Perlová kulička z akrylátu

49,00 Kč
Skladem

S touto úžasnou náhradní kuličkou to bude vypadat, jako byste na sobě měli pravou perlu z hlubin moří a oceánů. Tato kulička je však na rozdíl od pravých perel vyrobená z akrylátu, což je důvodem její velmi přijatelné ceny. Kdybychom prodávali pravé perly, cena za piercingy by samozřejmě byla mnohem vyšší, protože jsou přírodním útvarem, a je po nich vysoká poptávka. 

Tato kulička je k dispozici v několika barvách, které jsou podobné těm, jaké mají pravé perly. Jsou navíc k dostání v různých velikostech, a pro dvě různé tloušťky tyčinky, konkrétně 1,2 a 1,6 mm. 

Kulička o průměru 3 mm je určena pro tyčinky o tloušťce 1,2 mm, a bude tedy perfektní pro labrety, a piercingy od krku nahoru. Pokud však chcete kuličku například na piercing do pupíku, kde je tyčinka tlustá 1,6 mm, můžete si vybrat dvě kuličky o různých velikostech, třeba 5 a 8 mm, kterými si budete moct změnit vzhled celého Vašeho piercingu. Jak tedy vidíte, nabízí se Vám spousta možností, a je jen na Vás pro jaké kuličky se rozhodnete. 

Můžete si vybrat barvu, velikost kuličky a průměr tyčinky. Není od věci pořídit si kuliček více do zásoby, abyste měli náhradní kuličku pro každý případ. 

Mějte na paměti, že kuličky jsou vyrobeny z bílého akrylátu, který svou barvu získal povrchovým ošetřením. Z tohoto důvodu je možné, že se Vám kulička rychle opotřebuje, a to zvlášť na místech jako jsou ústa, kde kulička přijde často do styku s Vašimi zuby a slinami. 

Detaily
NázevPerlová kulička z akrylátu
SKUBall-38
Typ zavíráníVnější závit
TypNáhradní kulička
MateriálAkrylát
Počet kusů1 ks
Je piercing potažen vrstvou?Ano, jen kulička
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Perlová kulička z akrylátu
Vaše hodnocení
Perlová kulička z akrylátu