Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Náhradní jiskřivě matná kulička

74,00 Kč
Skladem

Buďme k sobě upřímní - může se Vám kdykoliv stát, že budete potřebovat náhradní kuličku. Naneštěstí se už mnoha lidem stalo, že se jim kulička ztratila, a to například tak, že zapadla do umyvadla (proto byste si měli vždy zkontrolovat, že je odtok vody v umyvadle zavřený když si zrovna nasazujete svůj piercing). Taková nehoda se může stát komukoliv, a je tedy dobrý nápad předejít budoucím nepříjemnostem, a pořídit si náhradní kuličku do zásoby. 

Povrch těchto kuliček je velmi neobvyklý. Kuličky se sice krásně třpytí, ale zároveň jejich povrch vypadá matně. Tohoto efektu bylo docíleno pomocí aplikace vrstvičky drobných kamínků na povrch kuličky. Kulička vypadá, jako by byla poseta miliony diamantových úlomků. 

Kulička je k dispozici v různých barvách, tak jako vidíte na obrázku. Kuličky jsou také k dispozici v různých velikostech, a pro různé tloušťky tyčinky. Všechny kuličky jsou vyrobeny z chirurgické oceli, a jejich barva jim, s výjimkou stříbrné varianty, byla dodána pomocí procesu ionizace. 

Detaily
NázevNáhradní jiskřivě matná kulička
SKUBall-36
Typ zavíráníVnější závit
TypNáhradní kulička
MateriálChirurgická ocel
Typ povlakuAnodizace
Počet kusů1 ks
Je piercing potažen vrstvou?Ano, celý piercing
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Náhradní jiskřivě matná kulička
Vaše hodnocení
Náhradní jiskřivě matná kulička