25% sleva na šperky do uší

Každý den nová nabídka

Každý den nová nabídka

100 dní na vrácení
Poštovné od 85 Kč. Doručení zdarma od 750 Kč
Doprava Zásilkovnou
Nahrávám...

Vatové tyčinky s čistící tekutinou

259,00 Kč
Skladem

Je-li Váš piercing zanícený či podrážděný, máme pro Vás skvělé řešení. Xpressions tyčinky Vám pomohou velmi prakticky se postarat o Vaše piercingy, a to hlavně pokud máte naspěch. Tyčinky obsahují perfektní množství čistícího produktu, a proto s sebou nebudete muset nosit žádné další produkty. 

Velikost balení je tak praktická, že se vejde do kabelky či do kapsy. 

Instrukce pro používání tyčinek: 

Otočte tyčinku tak, že bude konec s modrým kroužkem nahoře. Modrý kroužek roztrhněte. Nechte produkt, aby se dostal na špičku tyčinky, a aplikujte na Váš piercing. Piercing na tento produkt nemusíte nijak připravovat, a ani po jeho aplikaci není potřeba použít jiné produkty. 

Pokud by se Vám hodilo větší balení tohoto produktu, podívejte se na Xpressions sprej v našem obchodě. Větší balení je ve formě spreje místo napuštěných tyčinek. 

Produkt je dermatologicky testován, a jeho užívání je bezpečné, ať už ho aplikujete na vnitřní či vnější piercingy. 

Jeho ingredience obsahují cetylpyrindiumchlorid (antiseptikum) a methylsulfonylmethan (protizánětlivý, antibakteriální, a předchází tvorbě jizev).

Nejvíce používané antiseptikum na čištění piercingů je ústní voda s obsahem alkoholu. To však může způsobovat podráždění a pálení v otevřených rankách, a může mít nepříjemnou pachuť. Xpressions tyčinky však neobsahují alkohol ani sodík, a můžou tedy být použity bez obav z podráždění či pálení, a navíc mají příjemnou příchuť.

Detaily
NázevVatové tyčinky s čistící tekutinou
SKUCare-Swabs
TypProdukt pro následnou péči
Počet kusů1 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Vatové tyčinky s čistící tekutinou
Vaše hodnocení
Vatové tyčinky s čistící tekutinou