Inspirace pro nový styl

Sleva až 25% - Přidány nové kousky

Inspirace pro nový styl

KUPTE 2, ZAPLAŤTE ZA 1

Každý den nová nabídka

ČÍM VÍC UTRATÍTE, TÍM VÍC UŠETŘÍTE

ČÍM VÍC UTRATÍTE, TÍM VÍC UŠETŘÍTE

15% sleva pro objednávky od 1000 Kč

100 dní na vrácení
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 85,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Mořská sůl pro domácí izotonický solný roztok

49,00 Kč
Skladem

Slaná voda je jedním z nejlepších hojivých přípravků, které na svoji piercingovou dírku můžete použít, a to zejména pokud s ní máte nějaký problém. Avšak je potřeba, aby v ní nebylo obsaženo moc špíny či bakterií, protože to by pro Vás pak mohla mořská voda být ještě horší, než původní problém. Z tohoto důvodu byste se měli vyvarovat kuchyňské soli, protože ta je často vybělená, nebo jsou do ní přidávány různé další látky, jako je jód. 

Sůl, kterou Vám tu nabízíme neobsahuje téměř žádný jód a je tedy ideální pro použití v domácích isotonických solných roztocích. Mořskou sůl si můžete pořídit v různých obchodech s kořením, nebo v našem online obchodě v balení po 20g, které je dostatečné pro výrobu až 4 litrů roztoku. 

Jak roztok vyrobit:

Zkombinujte 1,25 gramů soli (cca 1/4 lžičky) s 2,5 deci čisté vody. Přiveďte k varu a ujistěte se, že se sůl rozpustila. K roztoku můžete také přidat 2 kapky jojobového oleje. Nechte roztok vychládnout. Poté můžete roztok použít na Vaši piercingovou dírku, kterou do něj můžete ponořit na 5 minut. Tento proces opakujte ráno a večer, a problémy s piercingem by se Vám měli zakrátko vyřešit.

Můžete si udělat více roztoku najednou, avšak je potřeba, abyste ho udržovali v chladu a sterilní. Vždy, když budete chtít roztok využít, je potřeba si někam trošku odlít, aby jste nekontaminovali celý roztok. 

Mějte na paměti, že pokud do roztoku přidáte jojobový olej, neměli byste ho využívat pro Váš orální piercing. Pokud však olej nepřidáte, je roztok vhodný pro všechny piercingy. 

Pokud se Vám roztok nechce připravovat, podívejte se na naši isotonickou mořskou vodu ve spreji, se kterou je aplikace velmi snadná a rychlá.  

Detaily
NázevMořská sůl pro domácí izotonický solný roztok
SKUCare-Seasalt
TypProdukt pro následnou péči
Počet kusů1 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Mořská sůl pro domácí izotonický solný roztok
Vaše hodnocení
Mořská sůl pro domácí izotonický solný roztok