Inspirace pro nový styl

Sleva až 25% - Přidány nové kousky

Inspirace pro nový styl

KUPTE 2, ZAPLAŤTE ZA 1

Každý den nová nabídka

KUPTE 3, ZAPLAŤTE ZA 2
100 dní na vrácení
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 85,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Olej z čajovníku pro léčbu zánětu piercingu

203,00 Kč
Skladem

Pokud se vám kolem vašeho nového piercingu objevují kožní reakce nebo máte pocit, že se vám v místě vpichu tvoří boule, měli byste používání olej z čajovníku, aby se Vám kůže zahojila a symptomy odezněly. Olejíček z čajovníku vysušuje zánět a snižuje otok. Ze stejného důvodu Vám doporučujeme používat olejíček z čajovníku i při roztahování Vašich uší. 

Lahvička obsahuje 5ml olejíčku, který je však velmi silný. Na postiženou oblast je třeba použít jen malé množství olejíčku, který šetrně vmasírujete tak, aby se rychle vsáknul. Olejíček je možné aplikovat přímo prsty, nebo pro aplikaci můžete použít tyčinku do uší. Olej má poměrně intenzivní vůni a silný účinek na zanícenou pokožku.

Tento olej je známý pro své antiseptické účinky, a obsahuje esenciální oleje, což jsou právě ty které Vám pomáhají s podrážděním. Olej je pro použití na piercingových dírkách velmi bezpečný, a po aplikaci neštípe ani není jinak nepříjemný - toto je speciálně dobrá zpráva pokud jej potřebujete použít na obzvlášť podrážděnou oblast. 

Kromě toho, že má tento olej desinfekční účinky, může být také použit preventivně. V neposlední řadě je také nutno zmínit, že se dá olejíček z čajovníku použít i na jiné typy podráždění, jako například na štípance od hmyzu. 

Olejíček z čajovníku je velmi praktický produkt pro péči o piercingy, který může být kdykoliv potřeba. Pokud tedy pořád ještě tento olejíček nemáte, a jste nadšenci do piercingů, rozhodně bychom Vám doporučili si ho pořídit. 

Pamatujte na to, že lahvička obsahuje 100% olej z čajovníku, a proto bychom Vám doporučovali, abyste ho před prvním použitím zkusili v malém množství na kousek kůže, protože má velmi silné účinky, a pokud máte citlivou kůži, mohl by pro Vás být moc silný. Pokud je toto Váš případ, zkuste si olej naředit, třeba v poměru 1(olej):10(voda).

Detaily
NázevOlej z čajovníku pro léčbu zánětu piercingu
SKUCare-Tea-Tree
TypProdukt pro následnou péči
Počet kusů1 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Olej z čajovníku pro léčbu zánětu piercingu
Vaše hodnocení
Olej z čajovníku pro léčbu zánětu piercingu