Adventní kalendář Bodymod
Zobrazit nabídku dne
Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Trojvrstvý segment

309,00 Kč
Skladem

Tomuto šperku se říká trojvrstvý, protože je složen ze tří kroužků svařených k sobě. Je však nutno říct, že pouze prostřední kroužek je úplný; dalším dvěma kroužkům chybí jedna část, aby bylo možné tento šperk protáhnout Vaší piercingovou dírkou. Kroužky mají různé průměry, ale všechny mají stejnou tloušťku - 1,2 mm. Průměry kroužků jsou cca 7 mm, 8 mm, a 9 mm. Kroužek o průměru 8 mm je uprostřed, a je to tedy ten, který bude procházet Vaším piercingem. Má na sobě malý kloub, který umožní protáhnutí tyčinky piercingovou dírkou.

Tento šperk se skvěle hodí například jako septum piercing, protože to díky jeho designu vypadá, jakoby Vám nosem procházely tři kroužky. Šperk se však dá použít i na spoustě dalších míst, například jako piercing do ucha. Vždy je potřeba si jen ověřit, že Vám budou jeho rozměry vyhovovat. 

Jak už bylo řečeno, tento šperk se otevírá a uzavírá pomocí malého kloubu na prostředním kroužku. Toto uzavírání je velmi výhodné, protože se Vám nemůže stát, že byste nějakou jeho část ztratili. Stačí jen tyčinku vyklopit, protáhnout piercingovou dírkou, a zacvaknout zpátky. Měli byste však mít na paměti, že to alespoň ze začátku může jít ztuha, a mohla by se Vám hodit pomocná ruka. 

Jak můžete vidět na obrázku, šperk je k dispozici v několika barvách.

Detaily
NázevTrojvrstvý segment
SKURing-54
Tloušťka tyčinky1.2 mm.
Typ zavíráníKloub
TypKroužek s otevíracím kloubem
UmístěníUšní lalůček, Tragus, Helix, Septum
Průměr kroužku7 mm.
MateriálChirurgická ocel
Typ povlakuAnodizace
Počet kusů1 ks
Je piercing potažen vrstvou?Ano, celý piercing
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Trojvrstvý segment
Vaše hodnocení
Trojvrstvý segment