Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Zakroucený kroužek s otevíráním-14%

265,74 Kč Již od 309,00 Kč -14%
Skladem

Kroužku, který Vám teď představujeme, se říká endless ring, nebo-li nekonečný kroužek. Říká se mu tak proto, že po uzavření vypadá, jako by nikde neměl konec. Není na něm piercingová kulička, ani další viditelné otevírání. Tento kroužek se otevírá a uzavírá pomocí vyklápěcího kloubu. 

Kroužek má zakroucený design, což by mohlo působit dojmem, že bude nepohodlný na nošení. Záhyby kroužku jsou však velmi malé a těsně u sebe, a proto Vás nebudou při nošení vůbec obtěžovat. 

Kroužek je k dispozici v několika velikostech a barvách. Pokud chcete nenápadný šperk, zvolte si například stříbrný kroužek s malým průměrem. Chcete-li však něco výraznějšího, dobrou volbou by například mohlo být vícebarevné provedení. Kroužek se dá použít na spoustě míst a spoustou způsobů, a jen Vy si můžete určit, jak přesně chcete aby vypadal. 

Detaily
NázevZakroucený kroužek s otevíráním
SKURing-158
Kampaň-14%
Typ zavíráníKloub
TypKroužek s otevíracím kloubem
UmístěníUšní lalůček, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Nosní dírka, Septum, Lower labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite, Labia, Kapuce klitorisu, Frenum, Hafada, Lorum
MateriálChirurgická ocel
Typ povlakuPVC povlak
Počet kusů1 ks
Je piercing potažen vrstvou?Ano, celý piercing
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Zakroucený kroužek s otevíráním
Vaše hodnocení
Zakroucený kroužek s otevíráním