Inspirace pro nový styl

Sleva až 25% - Přidány nové kousky

Inspirace pro nový styl

KUPTE 2, ZAPLAŤTE ZA 1

Každý den nová nabídka

100 dní na vrácení
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 85,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Holey Butt'r - následné ošetření při roztahování uší

244,00 Kč
Skladem

Holey Butt'r je rozhodně jedním z nejlepších produktů, které se dají použít při roztahování Vašich uší - přesvědčte se sami, na internetu na něj jsou samé kladné ohlasy. Teď máte skvělou šanci si tento produkt pořídit i Vy. 

Holey Butt'r je veganský produkt, který se užívá k ošetření po roztahování uší, a který Vaše uši udržuje ve skvělé kondici. Obsahuje kombinaci několika přírodních složek, které pomáhají hydratovat Vaše uši. 

Složení:

  • olej ze semínek kožnatce indického
  • olej ze semínek jojoby
  • sojový glycin a vosk
  • kandelilový vosk z pryšce voskodárného - ten na Vaší kůži vytvoří tenkou vrstvičku, která pomáhá kůži zregenerovat se a předchází jejímu vysoušení

Spousta studií ukazuje, že olej z jojoby je antiseptický, antifungální, antibakteriální, antivirový a dermatologický. Tento olej je velmi osvědčený a už dlouho se používá pro léčení různých kožních podráždění, jako jsou ekzémy, lupénka, vyrážka, popáleniny či akné. Je bohatý na nasycené kyseliny a glyceridy, a má skvělou hojivou schopnost, což je důvodem, proč tvoří základ spousty kožních produktů. 

Jojobový olej je tekutý vosk, který se občas plete s tukem, který je produkován kůží samotnou. Jojobový olej je bohatý na vitamin E, který napomáhá procesu hojení. Pomáhá také aby Váš piercing nevypadal mastně. 

Sojový vosk má vysoký podíl lecitinu, sterolinu, vitamínů E a B a jiných antioxidantů. Napomáhá kůži hydratovat a připravit ji na suché prostředí. 

Pokud Vám tak jako nám záleží na tom, abyste nepoužívali nic s obsahem živočišných složek, tento produkt je pro Vás jako dělaný. 

Použití Holey Butt'r:

Ujistěte se, že jsou Vaše ruce i Váš piercing čisté. Aplikujte na kůži malé množství Holey Butt'r 2x - 3x denně. Po použití Holey Butt'r si umyjte ruce. 

Krabička Holey Butt'r má cca 2,5cm na šířku, 5cm na délku, a je 1,1cm tlustá. Obsahuje 10g produktu. 

Holey Butt'r by mělo být uchováváno na tmavém a studeném místě, aby se nerozpustilo. Nedoporučujeme Vám tedy, abyste ho s sebou všude nosili po kapsách, mohlo by se Vám totiž rozpustit. Nejlepší je ho používat po roztažení Vašeho ucha. 

Tento produkt je také velmi účinný pro hojení jakéhokoli rozpraskání či natržení ucha.

Detaily
NázevHoley Butt'r - následné ošetření při roztahování uší
SKUCare-Holey-Buttr
TypProdukt pro následnou péči
Hmotnost/Objem10 g.
Počet kusů1 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Holey Butt'r - následné ošetření při roztahování uší
Vaše hodnocení
Holey Butt'r - následné ošetření při roztahování uší