Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Roztahovák v různých barvách

74,00 Kč
Skladem

Pokud chcete začít s roztahováním uší, klasické roztahováky jako je tento jsou skvělou volbou. 
Roztahovák se zastrčí do piercingové dírky a pomalu se zasouvá dál, přičemž se dírka roztahuje. Je to jednoduchý proces, ale k tomu abyste jej prováděli bezpečně, je potřeba vědět jak přesně na to a jaká jsou rizika. Pokud jste v roztahování noví, doporučovali bychom Vám najít si a přečíst více informací o tomto procesu předtím, než začnete. 
Roztahovák může být také použit jako šperk. Poté co docílíte požadovaného roztažení není nutné pořizovat si plug nebo tunel, můžete si v piercingové dírce nechat roztahovák. Pokud se tak rozhodnete, nejlepší by bylo použít dva gumové kroužky k zajištění roztahováku, aby Vám z ucha nevypadnul. Avšak měli byste vědět, že spát na roztahováku nemusí být příjemné - jeden z konců je špičatý. 
Tento model je vyrobený z akrylátu. Všimněte si, že na obrázku jsou roztahováky v solidních i v polo-průhledných barvách. Vyberte si barvu a velikost šperku, kterou požadujete. Velikost, kterou si zvolíte by měla odpovídat roztažení, kterého chcete docílit. To znamená, že pokud si zvolíte roztahovák o velikosti 0 g (8 mm), nejširší místo roztahováku bude mít 8 mm. 
Mějte na paměti: barva fialového roztahováku se může lehce lišit. 

Detaily
NázevRoztahovák v různých barvách
SKUTaper-6
Typ zavíráníGumička (O-kroužek)
TypRoztahovák
MateriálAkrylát
Počet kusů1 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Roztahovák v různých barvách
Vaše hodnocení
Roztahovák v různých barvách