Inspirace pro nový styl

Sleva až 25% - Přidány nové kousky

Inspirace pro nový styl

KUPTE 2, ZAPLAŤTE ZA 1

Každý den nová nabídka

ČÍM VÍC UTRATÍTE, TÍM VÍC UŠETŘÍTE

ČÍM VÍC UTRATÍTE, TÍM VÍC UŠETŘÍTE

15% sleva pro objednávky od 1000 Kč

100 dní na vrácení
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 85,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Teflonová páska na roztahování uší

139,00 Kč
Skladem

Taky Vás už napadlo, že musí existovat jednodušší způsob pro roztahování uší než je běžný roztahovák? My takový máme - vyzkoušejte pásku z PTFE, jinak také nazývanou teflonová páska. 

Na rozdíl od běžných roztahováků, se kterými si normálně můžete svoje ucho roztáhnout najednou o 1 až 2mm, s teflonovou páskou si můžete ucho roztahovat přesně tak, jak potřebujete. Můžete se třeba rozhodnout, že si ucho roztáhnete jen o 0,075mm. 

A jak to udělat? S touto páskou to půjde jednoduše. Vše, co potřebujete, je roztahovák či tunel, my bychom Vám doporučovali náš tunel z chirurgické oceli. Potom už jen tunel párkrát obtočíte páskou, a poté, co ho nasadíte zpět do ucha se bude páska pomalu rozpínat a přitom Vám roztahovat ucho, a to bez jakéhokoliv nepříjemného pocitu. Pokud si budete chtít ucho ještě více roztáhnout, stačí tunel zase párkrát páskou obtočit. 

Nemusíte se bát, že byste pásku rychle vypotřebovali, dostanete jí více než 10 metrů.

Navíc si můžete ucho roztahovat přesně tak rychle, jak Vám bude příjemné. Nebudete ani potřebovat žádný jiný produkt, PTFE má totiž velmi příjemný a hladký povrch, takže Vás nebude dřít. 

Pamatujte, že roztahování uší teflonem je pokročilejší proces než roztahování uší klasickým roztahovákem, a vyžaduje čas a trpělivost. Na druhou stranu to však je také velmi pohodlný a praktický proces, protože si můžete zvolit, jak moc si chcete ucho roztáhnout, obzvlášť proto, že běžné roztahováky jsou od sebe velikostně liší až o 2mm, a to může být otravné pokud si ucho chcete roztáhnout jen o 1mm. 

Páska je 12 metrů dlouhá. 

Detaily
NázevTeflonová páska na roztahování uší
SKUCare-PTFE
TypProdukt pro následnou péči
MateriálPTFE/Bioplast
BarvaBílá
Počet kusů1 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Teflonová páska na roztahování uší
Vaše hodnocení
Teflonová páska na roztahování uší