ČÍM VÍC UTRATÍTE, TÍM VÍC UŠETŘÍTE

ČÍM VÍC UTRATÍTE, TÍM VÍC UŠETŘÍTE

15% sleva pro objednávky od 1000 Kč

100 dní na vrácení
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 85,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Zlatá 14kt labreta s PTFE tyčinkou a kamínkem

799,00 Kč
Skladem

Tato elegantní labreta je pro Vás perfektní volbou. Má tyčinku vyrobenou z PTFE, což je velmi měkký materiál, který Vám navíc ochrání zuby a dásně pokud ho budete nosit například ve rtu. Tyčinky z chirurgické oceli jsou mnohem tvrdší, a můžou Vám tedy Váš chrup snadno poškodit. 

Hlavička této labrety je vyrobena z exkluzivního 14-katátového zlata. Můžete si navíc vybrat ze tří zlatých provedení - žlutého zlata, bílého zlata či růžového zlata. Ať už si zvolíte kteroukoliv barvu, bude šperk ozdoben krásným čirým kamínkem diamantového brusu. Bude se tedy krásně třpytit a odrážet světlo ze všech úhlů. To, jak moc chcete všechny kolem sebe oslnit si můžete zvolit také - kamínek je Vám k dispozici ve třech velikostech. 

Tento šperk má mnoho využití. Kromě toho, že se dá nosit ve rtu, můžete jej také nosit jako piercing do ušního lalůčku, helixu, či tragusu. Je obzvlášť dobrou volbou pro piercing do tragusu, protože má plochý konec, a nebude Vás tedy v uchu dráždit tak, jako by tomu bylo v případě zakončení kuličkou. Jak můžete vidět, tento šperk Vám nabízí spoustu možností a výhod. 

Detaily
NázevZlatá 14kt labreta s PTFE tyčinkou a kamínkem
SKULabret-101
Tloušťka tyčinky1.2 mm.
Typ zavíráníPush-In
TypLabreta
UmístěníUšní lalůček, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Lower labret, Madonna, Medusa, Angelbite, Spiderbite, Snakebite
Délka8 mm.
Druh kameneZirkon
Počet kusů1 ks
Přidaný materiálPTFE
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Zlatá 14kt labreta s PTFE tyčinkou a kamínkem
Vaše hodnocení
Zlatá 14kt labreta s PTFE tyčinkou a kamínkem