Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Jednoduchý kroužek z 14 karátového zlata-20%

20% SLEVU můžeš získat ještě:

...

863,20 Kč Již od 1079,00 Kč -20%
Skladem

20% SLEVU můžeš získat ještě:

...

V jednoduchosti je krása - to je motto tohoto jednolitého kroužku, který nemá žádný zavírací mechanismus - ani kuličkou, ani panty. Kroužek je vyroben z 14 karátového zlata a je z jednoho kusu, takže ho musíte do své piercingové dírky šikovně zasunout pootočením. Snažili jsme se, aby byl otvor mezi oběma konci co nejmenší - je menší než vidíte na obrázku. Obrázek vám má ukázat, že je zde drobný otvor, i když ve skutečnosti to vypadá jakoby tam nebyl.

Jak jsme již předtím zmínili, je tento kroužek vyroben z 14 karátového zlata - vy si můžete vybrat z různých barev: klasického žlutého zlata a nebo moderního bílého zlata. Oba obsahují stejné množství zlata, liší se pouze barvou.

Pokud nejste obeznámeni s výrobou šperků a nebo si myslíte že 14 karátů není dost, vysvětlíme vám, proč je zrovna 14 karátové zlato tou nejlepší volbou. Čisté zlato má 24 karátů, ale tento materiál je příliš jemný na to, aby se z něj dal vyrobit piercing, aniž by se nezkroutil. Proto se zlato mísí s ostatními kovy, aby bylo více odolné. Například žluté zlato se mísí s mosazí.

Kroužek je velmi univerzální, takže může být použit v několika různých místech: například do některých míst v uchu - tragus, helix nebo ušní lalůček. Také jej můžete nosit ve rtech a nebo v nose. Zkrátka může být nošen všude, kde bude díky svým rozměrům pasovat.

Pro otevření jej lehce vyhněte do strany. Kroužek nesmíte tahat od sebe, protože byste mohli poškodit jeho tvar.

Detaily
NázevJednoduchý kroužek z 14 karátového zlata
SKURing-110
Kampaň-20%
Typ zavíráníVyhnutím do strany
TypSegment
UmístěníUšní lalůček, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Nosní dírka, Labia, Kapuce klitorisu
Počet kusů1 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Jednoduchý kroužek z 14 karátového zlata
Vaše hodnocení
Jednoduchý kroužek z 14 karátového zlata