Inspirace pro nový styl

Sleva až 25% - Přidány nové kousky

Inspirace pro nový styl

KUPTE 2, ZAPLAŤTE ZA 1

Každý den nová nabídka

100 dní na vrácení
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 85,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Titanová labreta s vnitřním závitem

229,00 Kč
Skladem

Pokud je pro Vás důležité z jakého materiálu jsou vyrobené Vaše šperky, tuto labretu Vám můžeme jen doporučit. Je vyrobená z titanu, a titan je nejčistším materiálem k dispozici ve světě piercingů. Neobsahuje žádný nikl, a je velmi odolný. Jinými slovy se tedy jedná o kvalitní šperk, který Vám vydrží navěky. 

Labreta má velmi jednoduchý design s klasickou kuličkou na konci. Velkou výhodou této labrety je kromě jejího materiálu i její vnitřní závit. To, že má vnitřní závit znamená, že je to kulička, na které je umístěna drobná tyčinka se závitem, která se šroubuje dovnitř labrety. Díky tomu se tedy Vaše kůže nedostane do kontaktu s hrubým povrchem závitu, a zůstane tak neporušená. Vnitřní závit je jednou z nejpraktičtějších a nejchytřejších vymožeností piercingů. 

Labreta je k dispozici ve dvou tloušťkách a několika délkách. Díky tomu si ji můžete přizpůsobit sami sobě tak, aby Vám perfektně padla přesně tam, kam chcete. Labrety se často využívají pro piercingy do rtu, protože mají zploštělý konec, který v ústech nezavazí. Labrety také fungují skvěle jako piercing do ucha, například jako tragus či helix piercing, protože nikde netlačí. 

Ať už se rozhodnete umístit ji kamkoliv, určitě budete rádi, že jste si zvolili piercing z titanu. 

Detaily
NázevTitanová labreta s vnitřním závitem
SKULabret-92
Typ zavíráníVnitřní závit
TypLabreta
UmístěníUšní lalůček, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Lower labret, Madonna, Medusa, Angelbite, Spiderbite, Snakebite
MateriálTitan
Počet kusů1 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Titanová labreta s vnitřním závitem
Vaše hodnocení
Titanová labreta s vnitřním závitem