Adventní kalendář Bodymod
Zobrazit nabídku dne
Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Akrylátový plug v různých barvách

49,00 Kč
Skladem

Jednoduchost je klíčovou vlastností tohoto plugu a jednodušší už být opravdu nemůže. Nemá ani O-kroužek, ani závit, ani žádný jiný další systém. Je to akrylátový plug s rozšířením na obou koncích, takže nevyklouzne ven.

Akrylát neobsahuje nikl. Akrylátové šperky jsou tudíž perfektní volba, pokud trpíte alergiemi. Ale akrylát má také jednu malou nevýhodu: neumožňuje kůži dýchat a někdy, pokud není pravidelně větraný, může vytvářet nepříjemný zápach. Naštěstí můžete použít náš přípravek Smelly Gelly, který zápach nejen odstraňuje, ale také mu pomáhá předcházet.

Jak bílé, tak černé modely jsou velmi všestranné, jelikož je můžete nosit i při takových příležitostech, jako jsou pracovní pohovory, svatební výročí nebo pohřby. Pro více neformální společenské události se ovšem hodí i jiné barvy, zkuste třeba růžovou nebo zelenou. Ale barva není až tak důležitá: každá z nich je garancí úspěchu.

Tento plug s rozšířenými konci a bez ostrých hran byl velmi pečlivě vymodelovaný do perfektního tvaru s hladkým povrchem.

Můžete si vybrat model v průměrech od 3 do 25 mm a v jedné z barev, které vidíte na obrázku. Líbí se vám víc než jedna barva? Žádný problém. Cena tohoto plugu je vskutku bezkonkurenční, takže si můžete koupit rovnou dva nebo i víc.

Detaily
NázevAkrylátový plug v různých barvách
SKUPlug-91
TypPlug
UmístěníRoztahování uší
MateriálAkrylát
HloubkaRůzná
Počet kusů1 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Akrylátový plug v různých barvách
Vaše hodnocení
Akrylátový plug v různých barvách