Adventní kalendář Bodymod
Zobrazit nabídku dne
Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Matný černý banánek s kamínky2 za 1

Uplatňuje se automaticky při placení

...

159,00 Kč 2 za 1
Skladem

Uplatňuje se automaticky při placení

...

Teď si můžete pořídit skvělý banánek do Vašeho obočí či bradavky, který svými zářivými kamínky vzbudí u všech zájem. Jeho konstrukce je celá černá a matná, což piercingu propůjčuje velmi sofistikovaný vzhled. Matná černá s Vaší kůží může tvořit krásný kontrast, a Váš piercing tedy bude určitě budit pozornost. 

Pokud pro Vás matná černá není dostatečný odvaz, tento banánek je také ozdoben kamínkem na obou koncích. Kamínky jsou k dispozici v sedmi různých barvách, a pokud opravdu chcete upoutat pozornost, doporučujeme Vám pořídit si banánek s kamínky v modré, červené, zelené nebo růžové barvě, která bude s matnou černou kontrastovat ještě lépe. Volbou jednou z těchto čtyř barev Vám garantujeme, že s tímto šperkem na sebe upotáte pozornost všech. Pokud však chcete, aby vypadal šperk diskrétněji, doporučovali bychom Vám zvolit si kamínek v čiré nebo v černé barvě. 

Kromě toho, že si můžete zvolit jednu ze skvělých barev, můžete si také vybrat ze dvou délek banánku - 8mm a 10mm. Délku je potřeba zvolit si podle toho, kam si plánujete banánek umístit. Mějte na paměti, že průměr kuliček na kratším banánku je 3mm, zatímco kuličky na delším banánku mají 4mm. 

Detaily
NázevMatný černý banánek s kamínky
SKUBanana-63
Kampaň2 za 1
Tloušťka tyčinky1.2 mm.
Typ zavíráníVnější závit
TypBanánek
UmístěníObočí, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Vertical labret
MateriálChirurgická ocel
Typ povlakuAnodizace
Počet kusů1 ks
Je piercing potažen vrstvou?Ano, celý piercing
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Matný černý banánek s kamínky
Vaše hodnocení
Matný černý banánek s kamínky