Bodymod Trend
Titanová labreta s perlou




Materiál: Titan
Vybrat Barva


Barva kamínku: bíla perla
Vybrat Tloušťka závitu
Vybrat Délka
5.0(2 reviews)
Rating
5/5
Opravdu dobré. 6 mm se hodí k ušnímu lalůčku, ale pokud to vezmete pro jiné piercing, například Helix, vezměte si větší velikost.
AinoVerified purchase
Přeloženo pomocí AIRating
5/5
Koupil jsem tento piercing o průměru 6 mm. Byl dobrý pro ušní lalůček, ale vezmi větší velikost, pokud ho chceš dát do chrupavkového piercingu, např. helix.
AmppaVerified purchase
Přeloženo pomocí AI
Četnost nošení
Každodenní nošení
Snášenlivost
Hypoalergenní
Voděodolnost
Voděodolný
Životnost
Může vydržet celý život
Snadnost používání
Jednoduché
Název: Titanová labreta s perlou
SKU: Labret-193
Značka: Bodymod Trend
Druh zapínání: Vnitřní závit
Typ šperku: Labreta, Labrety
Umístění: Tragus, Spiderbite, Snakebite, Medusa, Madonna, Spodní labreta, Ušní lalůček, Helix, Conch, Přední helix, Angelbite
Materiál: Titan
Průměr kuličky: 4 mm.
Barva kamínku: bíla perla
Druh kamínku: Imitace perly
Počet kusů: 1
Flash label: 4 za cenu 3
S touto elegantní labretou s perlou se stanete mořskou pannou. Je z titanu, což je odolný a hypoalergenní materiál. Syntetická perla o průměru 4 mm, kterou drží tři krapny, dodává dokonalý nádech oceánského půvabu.
Vyberte si mezi zlatým a stříbrným provedením a najděte si délku, která dokonale padne vašemu piercingu. Díky svojí tloušťce 1,2 mm se hodí pro piercing rtů a chrupavek.






























