25% sleva na šperky do uší

Každý den nová nabídka

Každý den nová nabídka

100 dní na vrácení
Poštovné od 85 Kč. Doručení zdarma od 750 Kč
Doprava Zásilkovnou
Nahrávám...

Pružný piercing - perfektní pro těhotné ženy

159,00 Kč
Skladem

Tento transparentní a průžný piercing je perfektní pro všechny, kdo potřebují svůj piercing skrýt, potřebují si ho udržet během těhotenství, potřebují flexibilní tyčinku, nebo se jim zkrátka líbí jeho nenápadnost. 

Tyčinka může být přizpůsobena rozměrům, které potřebujete - ať už kratší či delší, s touto tyčinkou nebude problém. Pokud Vám však zvolená délka nebude vyhovovat, tyčinka se dá zkrátit. Je to jednoduché. Vše, co musíte udělat je ustřihnot ji na délku, kterou potřebujete, a našroubovat na její nový konec ocelovou kuličku. Po našroubování kuličky se na tyčince totiž vytvoří nové závity, na které potom můžete našroubovat kuličku z měkčího materiálu, jako je PTFE nebo akrylát. 

Tyčinka je vyrobena z materiálu zvaného PTFE, což je velmi bezpečný materiál. Kromě toho, že se díky své pružnosti krásně přizpůsobí Vašemu tělu, a nebude Vás nikde tlačit a dráždit, je navíc i hypoalergenní. Další výhodou je, že neobsahuje žádné kovy, a dá se s ním tedy být i v nemocnici, kde Vám nebude překážet u rentgenů, ani jiných testů. 

Detaily
NázevPružný piercing - perfektní pro těhotné ženy
SKUBarbell-134
Typ zavíráníVnější závit
TypČinka
UmístěníJazyk, Pupík, Ampallang, Apadravya, Bradavka
MateriálPTFE/Bioplast
Počet kusů1 ks
Přidaný materiálAkrylát
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Pružný piercing - perfektní pro těhotné ženy
Vaše hodnocení
Pružný piercing - perfektní pro těhotné ženy