Šperky Pro Mikrodermální PiercingŠperky Pro Mikrodermální Piercing
You viewed 24 of 35 products

Dermální piercing

Dermální piercing je možná tím nejuniverzálnějším typem piercingu ze všech, protože vám umožní vytvořit si styl zcela podle vlastního vkusu. Dermální šperky jsou navrženy tak, aby vypadaly fantasticky bez ohledu na to, kde se nachází. A my máme velký výběr těch nejlepších. Můžete si vybrat přesně takový vzhled, velikost a materiál, který vám nejlépe vyhovuje a to včetně chirurgické oceli nebo třeba 14k zlata. Existuje tolik možností, které si můžete vyzkoušet a díky našemu rychlému doručení se z nich budete moct těšit během okamžiku. Až najdete ty správné krasavce, budete se cítit jako vaše staré dobré já, ale v novém kabátě.

Dermální piercing je piercing v kůži, také známý jako mikrodermální piercing nebo jednobodový piercing. Na rozdíl od jiných typů piercingu, například do ucha nebo jazyka, neprochází dermální piercing žádnou chrupavkou nebo konkrétním kouskem těla. Je pouze umístěn v samotné kůži a odtud i ten jednobodový název. To znamená, že dermální piercing si můžete nechat udělat téměř kdekoliv na těle, dokonce i na místech, která se obtížně propichují. To vám dává takřka neomezené možnosti umístění pro vaše sebevyjádření. Může to být opravdový tahák pro oči, který nikdo nebude schopen ignorovat, soukromý poklad, který můžete obdivovat jen vy a vaši nejbližší, nebo něco mezi tím. To záleží jen a jen na vás!

Dermalni PiercingDermalni Piercing

Mezi oblíbená místa pro dermální piercing patří oblast hrudníku. Roztomilou volbou je piercing “motýlek”, který se nachází přímo v místě, kde se stýkají klíční kosti a nebo piercing hrudníku, na hrudní kosti. Záda a krk mají také mnoho možností, a tak každá strana trupu představuje celé plátno na kterém můžete popustit uzdu své fantazii. To platí zejména v případě, že máte vícero dermálních piercingů, které se spojují v ohromující a osobní uspořádání, jako vaše vlastní souhvězdí přímo na vaší kůži.

Ačkoli existuje mnoho typů piercingů do obličeje, například do nosu nebo rtu, můžete si nechat udělat dermál na vašem čele a nebo ve tvářích, pokud chcete aby se váš šperk odlišoval od konkrétních rysů obličeje. Tímto způsobem si váš šperk začne žít svým vlastním životem a nikdy nepřestane být nápadný. Vídáme také lidi, kteří mají dermální piercingové šperky na pažích nebo rukách a skvěle tak dotvářejí jakýkoliv styl - nebo je nosí úplně samotné. Totéž platí pro nohy nebo dokonce boky, které vytvářejí pocit drzosti a půvabu. Obecně platí, že dermální piercing vás znovu spojí s vaším vlastním tělem a posílí váš pocit ze sebe sama, i když nejsou pro ostatní vždy viditelné.

Mikrodermalni PiercingMikrodermalni Piercing

Protože může být dermální piercing umístěn kdekoliv, můžete z něj snadno udělat střed pozornosti, pokud si vyberete správný šperk. Mikrodermál s hvězdičkami nebo nádherný opálový kamínek umí být stejně okouzlující jako překvapivý, ať už bude na ruce, krku nebo stehně. Stejně snadno však můžete vsadit na jemnost a rafinovanost s jednoduchým plochým diskem. A samozřejmě se vždy najdou i vtipné věci, jako například zadní strana nábojnice, která ukazuje smysl pro humor a nadhled.

Stejně jako si můžete umístit dermální piercing kamkoliv si přejete, můžete si vybrat šperk, který dokonale odpovídá vaší osobnosti. Nic není nemožné, stačí být sám sebou a prohlédnout si naši kolekci a najít si nový oblíbený šperk, který pozvedne váš styl na další level. Tak na co ještě čekáte?

Dermal PiercingDermal Piercing

FAQ - Mikrodermální piercing

Jak čistit dermální piercing?

Po celou dobu hojení je nutné váš dermální piercing čistit dvakrát denně. Jednou vodou a jemným mýdlem a podruhé solným roztokem. Mýdlo ránu vyčistí, aby se zabránilo infekci a solný roztok odsaje přebytečnou tekutinu, čímž se usnadní proces hojení. Vyjma čištění piercingu se ho nedotýkejte a snažte se na něj netlačit - například nenosit těsné oblečení.

Není snadné odhadnout, jak dlouho bude hojení trvat, jelikož se to hodně odvíjí od samotného umístění, ale místa s častým pohybem se budou hojit déle kvůli neustálému dráždění. V každém případě by správná péče o piercing měla být prioritou a vždy se vyplatí vynaložit to úsilí a trpělivost.

Microdermal PiercingMicrodermal Piercing

Jak vyměnit dermální piercing?

Většina dermálních piercingů je provedena pomocí něčeho, co se nazývá dermální kotvou, což je základna, která se nachází pod kůží. Základna má závit, který umožňuje šroubovat a odšroubovávat ozdobý top. Jedná se o natolik bezpečný typ piercingu, že výměna topu šperku vyžaduje nástroje pro dermální kotvu: kleště, které budou držet základnu na místě a kleště pro odšroubování a našroubování vrcholu. Použití těchto nástrojů činí celý proces jednoduchým a pohodlným. Ne všechny dermální šperky lze vyměnit. Takzvaný skindiver je typ piercingového šperku, který je z jednoho pevného kusu, takže vrchní část nelze vyměnit.

Aby nedošlo k záměně s dermálem, jelikož si jsou podobní, existuje také plochá surface činka, což je činka umístěná pod kůží, jejíž dva konce jsou vidět na povrchu. Ty jsou někdy také pevné, ale jsou k dispozici se závity, takže si na konce můžete dát cokoli, co chcete a vytvořit si tak parádní dvojitý šperk dle vašeho vlastního návrhu.

Jak se dermální piercing provádí?

Piercer vytvoří jehlou v kůži malou jamku, do které se dermální šperk umístí. Jelikož je kůže velmi pružná, lze šperk umístit i pod ní, i když je jeho základna větší než samotný otvor a šperk tak zůstane na svém místě. Dermální kotva má perforovanou základnu a tkáň těmito perforacemi srůstá, čímž se základna bezpečně zapouští do kůže.

Tento zákrok zasahuje ze své podstaty pouze povrch těla, zatímco piercing ušního lalůčku propíchne celý lalůček. Díky tomu, že má dermální piercing pouze jeden otvor je poměrně jedinečný. Výjimkou je pouze surface činka, která má dva viditelné konce prostřednictvím samotných výstupních bodů nad povrchem.

Piercing MicrodermalPiercing Microdermal

Jsou dermální piercingy bezpečné?

Existuje možnost, že vaše tělo šperk odmítne, zejména pokud se propíchnuté místo často pohybuje nebo je piercing příliš hluboký. Pokud váš šperk odmítne, nemusíte se bát. Znamená to pouze, že ho vaše tělo vytláčí, takže byste se měli podřídit a vyjmout ho, abyste se vyhnuli jizvě. Riziko odmítnutí vás však nijak neohrožuje, pouze vám ztíží nebo znemožní, abyste si na daném místě nechali udělat dermální piercing. Nenechte si tím zničit své módní sny - zkuste jiné umístění a nakonec to půjde. Podrobné rady získáte od svého piercera.