Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Mikrodermál s velkým kamínkem v různých barvách

129,00 Kč
Skladem

Zde můžete vidět krásný a zároveň jednoduchý mikrodermál, který je k dispozici ve spoustě různých barvách a velikostech, a je proto téměř nemožné nenajít alespoň jeden, který by se Vám zamlouval. 

Mikrodermální kotvy mohou být vloženy pod kůži na růzých místech po těle, popravdě řečeno, pouze Vaše fantazie může být limitem. Avšak volba velikosti a umístění kotvy je většinou to, co může omezit výběr piercingů, který jsou Vám k dispozici. Některé mikrodermální kotvy se vkládají pod kůži v místech, kde je skrývá oblečení, a v těchto případech je tedy nutné zvolit si menší mikrodermál, který se nebude v oblečení zachytávat. V takovém případě by tedy bylo lepší zvolit si u tohoto mikrodermálu naši nejmenší velikost, 3mm. Jindy však možná chcete, aby byl váš mikrodermál co nejvíce viditelný, a to bychom Vám naopak doporučovali volit velikost 4 či 5mm. Mějte také a paměti, že tento šperk je trošku vyšší než jiné šperky. 

Tento mikrodermál je vyroben z chirurgické oceli, a je k dispozici v devíti krásných barvách, s výběrem od decentních, přes pastelové a zářivé, až po tmavé barvy. S výběrem barvy si dejte záležet, její změna totiž dokáže opravdu změnit výsledný efekt šperku. 

V ceně je zahrnut pouze mikrodermál, tedy bez mikrodermální kotvy. 

Detaily
NázevMikrodermál s velkým kamínkem v různých barvách
SKUDermal-24
Tloušťka tyčinky1,2 mm (vhodné pro dermály 1,6 mm)
TypMikrodermál
UmístěníAnti-eyebrow, Surface-tragus, Bindi, Horizontal labret, Tvář, Butterfly, Hrudní kost, Dekolt, Boky, Christina/Venus, Mikrodermál
MateriálChirurgická ocel
BarvaStříbrná
Počet kusů1 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Mikrodermál s velkým kamínkem v různých barvách
Vaše hodnocení
Mikrodermál s velkým kamínkem v různých barvách