Bestsellery se slevou až 25%

25% sleva na šperky do uší

Každý den nová nabídka

Každý den nová nabídka

100 dní na vrácení
Poštovné od 85 Kč. Doručení zdarma od 750 Kč
Doprava Zásilkovnou
Nahrávám...

Sada piercingů do ucha s kamínky ve tvaru srdce

309,00 Kč
Skladem

Tuto sadu tří piercingů do ucha můžete nosit téměř ve všech piercingových dírkách, zejména v těch, které byly nastřeleny. Tato sada obsahuje tři identické náušnice, které se od sebe liší jen velikostí. Všechny mají krásnou ozdobu z kamínku, který nemá jen obyčejný kulatý tvar, ale je srdcovitý. Piercingy jsou ve velikostech cca 3, 4 a 5 mm. Tyto velikosti nejsou úplně přesné, protože je těžké určit průměr u nepravidelného tvaru, jako je srdce. 

Pokud tedy máte tři piercingy vedle sebe, například v helixu nebo v ušním lalůčku bude pro Vás tato sada přímo skvělá. Piercingy se však dají samozřejmě nosit i samostatně, nebo každý v jiné části ucha. 

Tato sada je k dispozici ve čtyřech různých barvách, avšak mějte na paměti, že barvu si vybíráte pro celou sadu, ne pro každý šperk jednotlivě. Barevný kamínek je ke konstrukci šperku připevněn pomocí drobných krapen, a nemusíte se tedy bát, že by Vám šperk vypadl, nebo se jakkoliv hýbal. Tyčinka šperku je 6 mm dlouhá, a šroubovací kulička na konci má průměr 3 mm.

Vyberete si tedy barvu, která se Vám líbí nejvíce, ať si tuto skvělou sadu se srdíčky můžete objednat, a co nejdříve ji mít doma. 

Detaily
NázevSada piercingů do ucha s kamínky ve tvaru srdce
SKUBarbell-124
Tloušťka tyčinky1.2 mm.
Typ zavíráníVnější závit
TypSada piercingů
UmístěníUšní lalůček, Helix, Forward helix
Délka6 mm.
MateriálChirurgická ocel
Velikost kuličky3 mm.
Počet kusů3 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Sada piercingů do ucha s kamínky ve tvaru srdce
Vaše hodnocení
Sada piercingů do ucha s kamínky ve tvaru srdce