NAKUPUJTE S 25% SLEVOU

Inspirace pro nový styl

Sleva až 25% - Přidány nové kousky

Inspirace pro nový styl

KUPTE 2, ZAPLAŤTE ZA 1

Každý den nová nabídka

100 dní na vrácení
Poštovné od 85 Kč. Doručení zdarma od 750 Kč
Doprava Zásilkovnou
Nahrávám...

Push-in labreta s kamínkem

119,00 Kč
Skladem

Labreta, kterou vidíte na obrázku, je podobná jiným labretám s kamínkem. Čím je však zvláštní je její mechanismus zavírání - nemá totiž závit. Jedná se o push in labretu, u které je potřeba jen zatlačit kuličku do duté tyčinky. Kulička má na sobě totiž drobný špendlík. Jak můžete vidět na obrázku, špendlík je lehce zohnutý, a po jeho zatlačení do tyčinky bude tedy pevně držet. Výhodou tohoto způsobu zavírání je to, že se nemusíte bát, že byste si při nasazování či sundávání šperku poškodili kůži. 

Labreta je k dispozici v několika délkách a s kuličkou ve dvou velikostech. Všechny modely mají však stejnou tloušťku tyčinky - 1,2 mm. Všechny modely jsou také vyrobeny z chirurgické oceli. Je tedy potřeba vybrat jen délku tyčinky a průměr kuličky. 

Tato labreta se dá nosit na mnoha místech. Nejpopulárnější je pro piercing do ucha - například pro tragus a helix. Dá se však nosit i jako piercing do rtu, nebo kdekoliv jinde, kde Vám bude sedět svými rozměry. 

Detaily
NázevPush-in labreta s kamínkem
SKULabret-128
Tloušťka tyčinky1.2 mm.
Typ zavíráníPush-In
TypLabreta
UmístěníUšní lalůček, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Lower labret, Madonna, Medusa, Angelbite, Spiderbite, Snakebite
MateriálChirurgická ocel
Druh kameneZirkon
Je výrobek lepený?Ano
Počet kusů1 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Push-in labreta s kamínkem
Vaše hodnocení
Push-in labreta s kamínkem