



Piercing do pupíku s listem a kamínky
Bodymod Trend
Piercing do pupíku s listem a kamínky
Název: Piercing do pupíku s listem a kamínky
SKU: Belly-413
Značka: Bodymod Trend
Tloušťka závitu: 1,6 mm
Druh zapínání: Vnější závit
Typ šperku: Činky
Umístění: Pupík
Délka: 10 mm
Materiál: Chirurgická ocel / Mosaz
Barva kamínku: Průhledná
Druh kamínku: Kubický Zirkon
Je předmět lepený?: Ano
Počet kusů: 1
Design: List
Je piercing potažen vrstvou?: Ano, celý piercing
Celková délka: 50 mm.
Délka přívěsku: 30 mm.
Spodní kulička: 6 mm
Horní kulička: 5 mm
Mnohé z těch nejkrásnějších šperků na sobě mají přírodní motivy, nebo jsou přírodou inspirovány. Stejné platí i pro tento piercing do pupíku, který je ozdoben přívěškem s listem plným třpytivých kamínků. Lístek sám o sobě je velmi jednoduchý, avšak kamínky z něj dělají opravdový unikát, stejně tak jako zajímavá struktura lístku. Kamínky na jeho piercingových kuličkách šperku také dodávají eleganci.
Šperk má na sobě deset podlouhlých kamínků, které mají řez zvaný "Princess cut", který kamínkům dodává neuvěřitelnou krásu. Další dva kamínky jsou, jak už bylo zmíněno, na kuličkách piercingu. Pokud se Vám tedy líbí jednoduchost a elegance tohoto šperku, rozhodně si jej nezapomeňte přidat k Vaší objednávce, ať ho co nejdříve můžete čekat doma.
Doporučeno
Četnost nošení
Tento šperk je určen pro příležitostné nošení. Mírné až každodenní nošení může zkrátit jeho živostnost a v některých případech může způsobit podráždění.
Snášenlivost
Materiál tohoto šperku se s oblibou používá pro výrobu tělesných šperků a může ho nosit většina lidí, aniž by vyvolal jakékoli reakce.
Voděodolnost
Složení kovu a/nebo řemeslné zpracování těchto šperků je činí náchylným vůči vodě a potu.
Životnost
Tento šperk je částěčně odolný. Při správné péči a skladování může vydržet až 1 rok.
Snadné nasazení/vyjmutí
Díky uživatelsky velmi přívětivému mechanismu otevírání a zavírání se tento šperk snadno nasazuje a vyndavá.
Recenze
Zatím nejsou žádné recenze! Pro odeslání klikněte na tlačítko níže!