Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Piercing do pupíku s barevnými cákanci

69,00 Kč
Skladem

Máte v oblibě výrazné, zářivé barvy, a to nejlépe v kombinaci s dalšími výraznými barvami? Tento piercing do pupíku s barevnými cákanci tedy bude určitě něco pro Vás - ještě jsme snad neviděli jiný šperk, který by nabízel tolik barev najednou.

Šperk se skládá ze standardní tyčinky z chirurgické oceli, která je zakončena horní a dolní kuličkou. Kromě této standardní kostry na šperku však nic standardního není, obě kuličky mají totiž velmi zajímavý a jedinečný design. Jsou k dispozici v pěti barevných provedeních s tím, že čtyři z nich mají černý podklad, zatímco zbylá varianta má podklad bílý. Všechny barevné varianty jsou však skvěle zdobeny kreativními cákanci různých barev. Při výběru Vašeho oblíbeného provedení mějte na paměti, že ‘bílá’ značí variantu s bílým pozadím, zatímco ostatní varianty jsou pojmenovány podle toho, která barva cákanců na nich převažuje.

Ať už si zvolíte kterýkoliv model, můžete si být jisti, že si pořizujete zábavný a netradiční kousek, který určitě upoutá pozornost všech.

Pokud by se Vám zamlouvalo něco třpytivějšího, nezapomeňte se podívat i na náš piercing do pupíku s kuličkami s barevnými cákanci, a kamínkem na spodní kuličce.

Detaily
NázevPiercing do pupíku s barevnými cákanci
SKUBelly-246
Tloušťka tyčinky1.6 mm.
Typ zavíráníVnější závit
TypPiercing do pupíku
UmístěníPupík, Isabella, Fourchette, Kapuce klitorisu
Délka10 mm.
MateriálChirurgická ocel
Průměr kuličky5 mm.
Spodní kulička8 mm.
Počet kusů1 ks
Je piercing potažen vrstvou?Ano, všechny kuličky
Celková délka23 mm.
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Piercing do pupíku s barevnými cákanci
Vaše hodnocení
Piercing do pupíku s barevnými cákanci