25% sleva na šperky do uší

Každý den nová nabídka

Každý den nová nabídka

100 dní na vrácení
Poštovné od 85 Kč. Doručení zdarma od 750 Kč
Doprava Zásilkovnou
Nahrávám...

Mikrodermál - plastová náhrada

49,00 Kč
Skladem

Potřebujete, aby byl Váš piercing na chvíli trošku diskrétnější? Tato plastová náhrada je tedy přesně to, co potřebujete!

Tato náhrada má v průměru 4 mm, a je vyrobena z akrylátu. Má kulatý, plochý  tvar, a bude tedy pěkně sedět kdekoliv, kde máte svůj mikrodermál.

Tuto náhradu můžete mít ve dvou barvách, černé a průhledné. Pokud jste například nuceni z nějakého důvodu zakrýt svůj mikrodermál, bylo by lepší pořídit si čirou variantu této náhrady, protože černá by byla výraznější, a poutala by nechtěnou pozornost. 

Tato náhrada je tedy velmi vhodnou volbou, pokud hledáte diskrétní mikrodermál, který se navíc nebude zamotávat do oblečení či vlasů. Samozřejmě je tu vždy určité riziko zamotání, avšak s tímto mikrodermálem je podstatně nižší. 

Náhrada se dá velmi lehce našroubovat do Vaší kotvy, a je rozhodně tu správnou volbou, pokud nechcete, aby někdo spatřil Váš mikrodermál. 

Detaily
NázevMikrodermál - plastová náhrada
SKUDermal-36
Tloušťka tyčinky1,2 mm (vhodné pro dermály 1,6 mm)
TypPiercing náhražka
UmístěníAnti-eyebrow, Surface-tragus, Bindi, Horizontal labret, Tvář, Butterfly, Hrudní kost, Dekolt, Boky, Christina/Venus
MateriálAkrylát
Průměr kuličky4 mm.
Počet kusů1 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Mikrodermál - plastová náhrada
Vaše hodnocení
Mikrodermál - plastová náhrada