Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Labreta s květinou a vnitřním závitem

219,00 Kč
Skladem

V současné době máte možnost zvolit si buď labretu s vnitřním nebo s vnějším závitem, a vnitřní závit je logicky lepší volbou, protože takovým způsobem se Vaše kůže nepoškodí. Jsme tedy rádi, že Vám můžeme představit tuto krásnou labretu s vnitřním závitem a krásnou kytičkou. Po nasazení tedy nejen, že budete vypadat skvěle, ale budete se skvěle i cítit, protože Vaše kůže zůstane neporušená. 

Labreta je k dispozici v několika barevných provedeních. Kromě barvy se mezi sebou jednotlivé modely nijak neliší, takže vsaďte na ten, který se Vám líbí nejvíce. 

Labreta se dá nosit na mnoha místech po těle, jen se musíte ujistit, že si ji pořizujete ve správných rozměrech. Abychom Vás trochu inspirovali, labreta se dá použít třeba jako piercing do jazyka, helix piercing, tragus piercing nebo piercing do rtu. Pokud se Vám tato labreta líbí, ale potřebovali byste jinou délku labrety, podívejte se do sekce náhradní díly, kde určitě najdete tu pravou. 

Detaily
NombreLabreta s květinou a vnitřním závitem
SKULabret-99
Tloušťka tyčinky1.2 mm.
Typ zavíráníVnitřní závit
TypLabreta
UmístěníUšní lalůček, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Lower labret, Madonna, Medusa, Angelbite, Spiderbite, Snakebite
Délka8 mm.
MateriálChirurgická ocel
Průměr kuličky6 mm.
Je výrobek lepený?Ano
Typ povlakuAnodizace
Počet kusů1 ks
Je piercing potažen vrstvou?Ano, celý piercing
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Labreta s květinou a vnitřním závitem
Vaše hodnocení
Labreta s květinou a vnitřním závitem