Adventní kalendář Bodymod
Zobrazit nabídku dne
Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Banánek s vnitřním závitem

199,00 Kč
Skladem

Banánky jsou velmi variabilní, a nabízí Vám tedy spoustu příležitostí k jejich užití. Jediné, na co je potřeba dbát, jsou jejich rozměry, protože jsou potřeba jiné velikosti podle toho, kam chcete banánek umístit. Pokud chcete například banánek nosit jako vertikální labretu ve Vašem rtu, budete potřebovat banánek o délce 10mm a tloušťce 1,2mm. Poté je potřeba zvolit si velikost kuliček, ty jsou však většinou spíš otázkou vkusu. Kuličky si můžete zvolit o průměru 3mm nebo 4mm. 

Tyčinka má vnitřní závit, což znamená, že závit vůbec nepřijde do kontaktu s Vaší kůží. Po protažení piercingu Vaší piercingovou dírkou je potřeba našroubovat kuličky s vnějším závitem, tak jako můžete vidět na obrázku. Tento design zaručuje, že Vaše pierciogvá dírka nebude poškozena nasazováním či sundáváním piercingu. Pokud jste tedy někým, kdo si piercingy rád mění, doporučovali bychom Vám pořizovat si šperky pouze s vnitřním závitem. 

Jak už jsme psali, banánek je k dispozici v různých velikostech. Můžete si vybrat, jestli chcete tloušťku tyčinky 1,2mm nebo 1,6mm. Kromě toho si můžete vybrat i délku tyčinky a průměr kuliček. Pokud byste potřebovali tyčinku tlustší, podívejte se na kategorii 'XL piercing' v záložce 'Piercing'. 

Šperk je vyrobený z chirurgické oceli, což je ve světě piercingů nejpoužívanějším materiálem. 

Detaily
NázevBanánek s vnitřním závitem
SKUBanana-77
Typ zavíráníVnitřní závit
TypBanánek
UmístěníObočí, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Bridge, Vertical labret, Isabella, Fourchette, Kapuce klitorisu, Albertina, Dydoe, Frenum, Hafada, Lorum, Bradavka
MateriálChirurgická ocel
BarvaStříbrná
Počet kusů1 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Banánek s vnitřním závitem
Vaše hodnocení
Banánek s vnitřním závitem