Adventní kalendář Bodymod
Zobrazit nabídku dne
Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Zlatý 14kt piercing do nosu zahnutý do "L" se čtvercovým kamínkem

619,00 Kč
Skladem

Někdy to zkrátka chcete mít všechno - oslňující třpyt, překrásný design i obdivuhodnou kvalitu. S tímto skvělým piercingem do nosu to všechno mít můžete. Piercing je vyroben ze 14-karátového zlata, a navíc si můžete vybrat, jestli jej chcete v provedení z bílého 14kt zlata, nebo v provedení ze žlutého 14kt zlata. 

Tyčinka piercingu je uprostřed zahnutá pod úhlem 90°, což má spoustu výhod. Kromě záhybu je tyčinka hladká, a je tedy velmi jednoduché piercing nasadit. Záhyb je velkou výhodou, protože díky němu v nosu piercing sedí mnohem pevněji a bezpečněji než klasická rovná tyčinka. V neposlední řadě Vám tento piercing nos ochrání lépe než jiné šperky, jako třeba rovný piercing do nosu, protože nemá uvnitř nosu žádnou vyčnívající část. 

Kromě barvy zlata si můžete také zvolit barvu čtvercového kamínku. U obou zlatých variant si můžete vybrat ze třech barev. K dispozici je čirý kamínek, který se skvěle hodí ke všem příležitostem, nebo růžový či tyrkysový kamínek, které na Vás upoutají spoustu pozornosti. Volba je jen na Vás, a tak si zvolte co nejdříve, ať si jím můžete za pár dní ozdobit svůj nos. 

Detaily
NázevZlatý 14kt piercing do nosu zahnutý do "L" se čtvercovým kamínkem
SKUNose-146
Tloušťka tyčinky0.8 mm.
TypPIercing do nosu do L
UmístěníNosní dírka
Délka6 mm.
Průměr kuličky2 mm.
Počet kusů1 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Zlatý 14kt piercing do nosu zahnutý do "L" se čtvercovým kamínkem
Vaše hodnocení
Zlatý 14kt piercing do nosu zahnutý do