Inspirace pro nový styl

Sleva až 25% - Přidány nové kousky

Inspirace pro nový styl

KUPTE 2, ZAPLAŤTE ZA 1

Každý den nová nabídka

100 dní na vrácení
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 85,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Zlatý 14kt banánek

1793,00 Kč
Skladem

Představujeme Vám elegantní a luxusní piercing velmi populárního tvaru banánku, vyrobený ze 14-karátového zlata. Jeho design je jednoduchý, ale velmi všestranný, a navíc si ho můžete zvolit s tyčinku o tloušťce a délce, a kuličkami o průměru, který Vám bude nejlépe vyhovovat. 

Banánky jsou velmi speciální, protože se dají použít na mnoha místech na těle. Při výběru musíte však vždycky dbát na to, abyste si vybrali správné rozměry pro místo, kde chcete piercing umístit. Jedny z nejčastějších míst, kam se banánky umisťují je piercing do bradavky, piercing do obočí, genitální piercing nebo daith piercing. Pokud chcete například banánek použít jako piercing do obočí, vyberte si tloušťku tyčinky 1,2mm. Pokud si však nejste vůbec jistí správnou velikostí, nejlepší by bylo zajít se zeptat profesionálního piercera. 

Pokud se tedy chcete něčím odměnit, nebo možná chcete odměnit někoho jiného, tento banánek Vám skvěle poslouží. Pospěšte si, a objednejte si tento banánek ještě dnes. 

Detaily
NázevZlatý 14kt banánek
SKUBanana-57
Typ zavíráníVnější závit
TypBanánek
UmístěníObočí, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Bridge, Vertical labret, Pupík, Isabella, Fourchette, Kapuce klitorisu, Albertina, Dydoe, Frenum, Hafada, Lorum, Bradavka
Počet kusů1 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Zlatý 14kt banánek
Vaše hodnocení
Zlatý 14kt banánek