Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Zlatá 14kt kulička pro kroužek-30%

879,90 Kč Již od 1257,00 Kč -30%
Skladem

Právě jste našli krásnou náhradní kuličku pro vaše šperky se závitem. Není to žádná obyčejná kulička – tahle je vyrobená z ryzího 14 karátového zlata.

Možná se vám stalo, že jste se pokoušeli zavřít svůj piercingový šperk, když vám kulička najednou proklouzla mezi prsty a už jste ji nikdy nenašli. Takže jste museli přestat nosit svůj oblíbený kroužek!

Nyní nemusíte kupovat zcela nový kroužek, protože si můžete kuličku zakoupit samostatně. Vyšlo by to také docela draho, kdybyste museli kupovat zbrusu nové šperky pokaždé, když se vám ztratí kulička.

Jak jsme už zmínili, kulička je vyrobená z pevného 14 karátového zlata, ale pořídit si ji můžete v různých barvách – například v bílém zlatě. Je také k dispozici v různých velikostech průměru jak závitu, tak kuličky. Podle průměru závitu vaší tyčinky si můžete vybrat kuličku se závitem 1,2 mm nebo 1,6 mm. Kulička je také k dispozici s průměry 3 mm nebo 4 mm, takže máte možnost zvolit si mezi malou diskrétní kuličkou nebo o něco větší a nápadnější.

Detaily
NázevZlatá 14kt kulička pro kroužek
SKUBall-41
Kampaň-30%
TypNáhradní kulička
Počet kusů1 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Zlatá 14kt kulička pro kroužek
Vaše hodnocení
Zlatá 14kt kulička pro kroužek

*Aktuální promo akce se nevztahuje na šperky z 14k zlata.