Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Kroužek s opálovým kamínkem-50%

109,50 Kč Již od 219,00 Kč -50%
Skladem

Tento kroužek s kuličkou vypadá jako spousta dalších šperků tohoto typu, avšak kulička na tomto šperku není zespodu oblá, ale zarovnaná. Díky tomuto tvaru bude piercing ke kůži hezky přiléhat. 

Kroužek je k dispozici v několika barevných provedeních, průměrech a tloušťkách. Není možné vybrat si velikost kuličky - její velikost bude proporčně odpovídat velikosti kroužku. Nebude tedy možné dostat kroužek o tloušťce 6 mm s kuličkou o průměru 3 mm - průměr kuličky musí být vždy větší než je tloušťka kroužku. U méně tlustých kroužků bude poměrně jednoduché je otevřít, avšak u tlustších kroužků, hlavně u těch s menším průměrem, bude možná zapotřebí použít nástroj pro otevírání kroužků. Kulička má ze stran dva otvory, do kterých se zasouvají konce kroužku. 

Kulička je ozdobená opálovým kamínkem. Nejedná se však o pravý opál, protože ty jsou velice křehké a nevhodné pro výrobu piercingových šperků. Tento kroužek je proto ozdoben syntetickým opálem, který je mnohem odolnější. Avšak rozdílu mezi pravým a syntetickým opálem si nejspíš ani nevšimnete. 

Detaily
NázevKroužek s opálovým kamínkem
SKUU-Ring-147
Kampaň-50%
Typ zavíráníCaptive bead ring
TypČinka
UmístěníUšní lalůček, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Septum, Lower labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite, Pupík, Labia, Kapuce klitorisu, Frenum, Hafada, Lorum, Bradavka
MateriálChirurgická ocel
Druh kameneSyntetický opál
Je výrobek lepený?Ano
Typ povlakuAnodizace
Počet kusů1 ks
Je piercing potažen vrstvou?Ano, celý piercing
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Kroužek s opálovým kamínkem
Vaše hodnocení
Kroužek s opálovým kamínkem