Adventní kalendář Bodymod
Zobrazit nabídku dne
Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Sada 3 podkov s kuličkami svítícími ve tmě2 za 1

Uplatňuje se automaticky při placení

...

119,00 Kč 2 za 1
Skladem

Uplatňuje se automaticky při placení

...

Představujeme Vám obdivuhodnou sadu tří podkov s různobarevnými kuličkami svítícími ve tmě. Tělo podkovy je vyrobeno z chirurgické oceli, zatímco její kuličky jsou z akrylátu. Kuličky svítí ve tmě - jediné co je pro jejich rozzáření potřeba udělat, je vystavit je světlu, ať už dennímu nebo umělému. V této sadě dostanete podkovy s kuličkami v modré, zelené a bíle barvě. 

Tento set je k dispozici s podkovami ve dvou různých velikostech. Můžete si vybrat tloušťku podkovy 1,2 mm, která bude mít průměr 10 mm, nebo podkovu o tloušťce 1,6 mm, která bude mít v průměru 12 mm. 

Podkovy jsou multifunkční šperky, které můžete nosit na různých místech po těle. Hodí se například jako piercing do rtu, nosu, bradavky, obočí, ucha či jako intimní piercing. S těmito podkovami jednoduše docílíte zajímavého vzhledu. 

Pospěšte si tedy a přidejte si tuto skvělou sadu tří podkov k Vaší příští objednávce, ať Vám je mohou všichni závidět a obdivovat kdykoliv se zhasne, a ony se rozzáří. 

Detaily
NázevSada 3 podkov s kuličkami svítícími ve tmě
SKUHorseshoe-Pack-1
Kampaň2 za 1
Typ zavíráníVnější závit
TypSada piercingů
UmístěníUšní lalůček, Helix, Forward helix, Snug, Anti-tragus, Septum, Lower labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite, Labia, Kapuce klitorisu
MateriálChirurgická ocel
BarvaStříbrná
Počet kusů3 ks
Přidaný materiálAkrylát
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Sada 3 podkov s kuličkami svítícími ve tmě
Vaše hodnocení
Sada 3 podkov s kuličkami svítícími ve tmě