Adventní kalendář Bodymod
Zobrazit nabídku dne
Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Podkova s duhovými kuličkami s cákanci v různých barvách2 za 1

Uplatňuje se automaticky při placení

...

99,00 Kč 2 za 1
Skladem

Uplatňuje se automaticky při placení

...

Podkovy mohou být vyrobeny z různých materiálů, avšak chirurgická ocel je tím nejčastěji využívaným. Na tuto podkovu byly použity dva materiály - tělo podkovy je z chirurgické oceli, zatímco kuličky na jejích koncích jsou z akrylátu, a jsou k dispozici v mnoha různých barevných provedeních. 

Tento model je k dispozici v mnoha barevných provedeních, kterém v sobě mají třpyt a na sobě různorodé cákance. Poté, co Vám tato podkova dojde domů, nejspíš si všimnete, že kuličky nejsou 100% kopiemi, protože se mohou lišit rozstřikem cákanců.

Jejich barva a lesk se mohou také lehce lišit od obrázku. Barva kuliček totiž vzhledem připomíná olejové barvy. V Bodymod o kuličkách s tímto efektem říkáme, že jsou vícebarevné, či duhové. Abychom Vám dali příklad, žluté kuličky v sobě mají lehce nazelenalé podtóny, zatímco oranžové kuličky mají narůžovělé podtóny. Barvu kuliček si z menu vybírejte podle jejich základní barvy - zelené, žluté, oranžové, růžové nebo modré.

Tato podkova se dá nosit na mnoha různých místech po těle - jako piercing do rtu, do obočí, do ucha, nebo třeba septum piercing. 

Pamatujte, že pokud by se Vám kuličky jako takové líbili, ale nejste fanoušci cákanců na nich, na Bodymod.cz máme k dispozici i podkovu s kuličkami bez cákanců. 

Detaily
NázevPodkova s duhovými kuličkami s cákanci v různých barvách
SKUHorseshoe-32
Kampaň2 za 1
Tloušťka tyčinky1.2 mm.
Typ zavíráníVnější závit
TypPodkova
UmístěníUšní lalůček, Tragus, Helix, Forward helix, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Septum, Lower labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite
Průměr kroužku10 mm.
MateriálChirurgická ocel
Průměr kuličky4 mm.
Počet kusů1 ks
Je piercing potažen vrstvou?Ano, všechny kuličky
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Podkova s duhovými kuličkami s cákanci v různých barvách
Vaše hodnocení
Podkova s duhovými kuličkami s cákanci v různých barvách